Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa era si prima masina a tatalui mei o dacie din 73 identica cu cea din poza tapiteria nu e din piele e din musama neagra si intrun final sa taiat la cusuturi si tot cu cotiera stiu ca era foarte rece cand te asezai,oricum uimitoare starea in care se afla cea din poza
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • Rugaminte din partea colegului VladAmi:

      "Cine poate sa imi dea imprumut o statie pe doua saptamani?"

      Contact:0760278727

      Merci.

      Comment


      • Raliul Iasului

        Salutare.

        Cine-mi spune care sunt zonele cele mai frumoase de urmarit raliul Iasului, Sambata? (Cioca Boca B1, Cioca Boca B2, Madirjac, Sinesti). Eventual poate ne intalnim pe acolo.

        Multam fain, si ... spor la condus.

        Comment


        • salutare la toti loganistii,astazi am fost la ripa galbena la raliu a fost ceva,ceva sunete puternice,masinoaice dealtfel frumos,las pe altii sa mearga simbata deminica mai vedem mult noroc

          Comment


          • Nea Dan ... esti in ziar ) la categoria parcam pe unde apucam ))))
            BZI.ro - Cotidian local de investigații și anchete politice. Accesează site-ul nostru pentru a fi la curent cu informația zilei.
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • zile Dane, tu nu ai parcat cum ai apucat ci ai vrut sa faci remarcat sigla cu logan club sa vaza lumea comunitatea noastra
              Attached Files
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • Hahaha

                Domnu Dan...te-au prins astia de la BZI
                sigpic
                https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                Comment


                • da da la prins las cai bun pentru reclama,nea dan ai o bere de la noi pentru reclama,tineo tot asa

                  Comment


                  • Reclama!

                    In sfarsit cineva stie de LoganClubIasi, ca in rest nu a auzit, nu a vazut nimeni! Vorbind de ziar, desigur!.Asa ca trebuie sa facem cheta daca e vreo penalizare, ceva. Dar mai stii, poate poza e trucata!Ca in articol nu apare numarul masinii!Tura viitoare o sa fiu pe podium la Raliul Iasului, acolo o sa o parchez. Multumesc pentru aprecieri!

                    My Car

                    Comment


                    • Mai haideti pe la intalnire

                      astia care nu ati mai fost de mult
                      sigpic

                      Comment


                      • din pacate sunt de garda
                        spor la seminte

                        Comment


                        • tot la palat la ora 20?
                          Respect!
                          Andrei (Presedinte Colegiu Arbitri FRAS - Botosani)

                          Comment


                          • tot acolo domnule DCI

                            Nea Dan..va scrie numarul..se vede DA printre BZI-ul lor :P oricum felicitari...dintre toate pozele,dvs ati parcat cel mai smecher
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • Parerea mea este ca ar trebui modificata ora intalnirilor : 16:00 sau 18:00 ...
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • Asa e ar cam trebui schimbata ora sa fie mai pe lumina
                                ym! dorinu2005@yahoo.com
                                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google