Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1 vreau alarma ieftina.
    2 vreau si eu mai multe detalii,vreau sa merg dar sunt de noapte si vreau sa stiu cand ajungem inapoi in iasi

    Comment


    • Originally posted by 45BoG View Post
      corect, nu-i bine sa ne-n gramadim.
      TRADATORULEEEEE

      Originally posted by uratzelul View Post
      1 vreau alarma ieftina.
      2 vreau si eu mai multe detalii,vreau sa merg dar sunt de noapte si vreau sa stiu cand ajungem inapoi in iasi
      PRIETENE PLECAM IN JUR DE ORA 13,30 DIN IASI AJUNGEM PE LA 15 MAX15,30 SI NE INTOARCEM CIND NE HOTARIM ADICA DE COMUN ACORD
      Last edited by pmilogan; 9 December 2011, 19:21. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Daca nu am musafiri pe 18 vin sigur, dar asta voi afla saptamana viitoare miercuri.

        Comment


        • eeeeee asa da asta da exemplu

          Comment


          • 3 zile dureaza sa vopseasca bara bine ca o duc luni dimineata, ma gandeam sa le las doar bara si sa revin la montaj. pai 3 zile a durat si la aripa iar acolo a trbuit indreptata si apoi vosita, acum trebuie doar vospsea pe plastic, mi se pare ca dureaza cam mult

            la Barlad nu se pleca mai devreme sa prindem mai mult timp cu soare? Sper sa pot merge si eu...

            Comment


            • danik,ai gura aurita,poate plecam mai devreme

              Comment


              • florin in bazar gasesti
                chiar si eu vreau un cat mai ieftina dar cu telecomanda si buton de panica ca sa montez ---vaca---pe butonul de panica
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Da prieteni sa vedem poate o mai suntam de vre-o ora vedem,daca nu ne vedem la birlad e posibil sa nu pot pleca decit la 1,30 atunci termin munca fara suparare numai sa mergeti plecati cind vreti voi ca va gasesc eu nui bai

                  Comment


                  • Pana la urma cine merge la barlad?
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • salutare baieti...imi place ce vad pe forum ...parca a revenit la viata....cred ca asa e si la intalniri....plimbare placuta la barlad...

                      ciprian...senzorul de ABS s-a aprins.... si da am ABS pe ea..e preferance cu abs si proiectoare...varianta care au numit-o ei atunci ABS+ ....apropo..ma bucur ca ai intrat si tu in comunitatea LOGANCLUB... vezi poate il aduci si pe radu ca si el e loganist )

                      apropo...am mai facut una alta la cic :
                      -mi-am taiat din maneta de la schimbator..cam 1,5 cm ....e mai interesant acum....
                      -miam montat niste becuri cu leduri pe semnalul de ceata (din tripla) si pe marcharier ,se vede super...
                      -vopsit tamburii negru mat..si inca cateva artificii(banalitati)

                      urmeaza sa imi pun saptamana asta displayul de la bord pe negativ..adica sa ii intorc folia...sa vedem ce iese


                      salutare si numai bine
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Originally posted by 45BoG View Post
                        Pana la urma cine merge la barlad?
                        oare cine merge sigurrr
                        COX
                        BFL
                        BOG ca de nu iti rup nasull uite si tu cum ti-ar sta daca nu ai merge
                        asa ca mai departe trage tu concluziile

                        Originally posted by iooon View Post
                        salutare baieti...imi place ce vad pe forum ...parca a revenit la viata....cred ca asa e si la intalniri....plimbare placuta la barlad...

                        ciprian...senzorul de ABS s-a aprins.... si da am ABS pe ea..e preferance cu abs si proiectoare...varianta care au numit-o ei atunci ABS+ ....apropo..ma bucur ca ai intrat si tu in comunitatea LOGANCLUB... vezi poate il aduci si pe radu ca si el e loganist )

                        apropo...am mai facut una alta la cic :
                        -mi-am taiat din maneta de la schimbator..cam 1,5 cm ....e mai interesant acum....
                        -miam montat niste becuri cu leduri pe semnalul de ceata (din tripla) si pe marcharier ,se vede super...
                        -vopsit tamburii negru mat..si inca cateva artificii(banalitati)

                        urmeaza sa imi pun saptamana asta displayul de la bord pe negativ..adica sa ii intorc folia...sa vedem ce iese


                        salutare si numai bine
                        salutare gion din partea mea si sa fii sanatos frate
                        Last edited by pmilogan; 10 December 2011, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Ai pus aces quote.... nici nu mai are loc lumea sa se puna pe lista....:|
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • Originally posted by 45BoG View Post
                            Ai pus aces quote.... nici nu mai are loc lumea sa se puna pe lista....:|
                            aha deci ai inteles care ar fi consecintele ,hmmm ce baiat intelegator esti asa te vreau san-teleg ca tii la aspectul tau mai bine pentru tine si cei dragi

                            Comment


                            • Batausul dupa usa bate toba la papusa,
                              Papusa s-a suaparat, si i-a tras cu oala-n cap.
                              Last edited by 45BoG; 10 December 2011, 21:23.
                              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                              Comment


                              • tare asta
                                NE vedem DUMINICA?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google