Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da asa e in seara asta sunt meciuri TARI
    sigpic

    Comment


    • Lasa pe "da", zi daca vii : ) )

      Mdea, clar: la ora asta sunt inca singurul venit :|
      Last edited by 45BoG; 13 June 2012, 20:06. Reason: Automerged Doublepost
      Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

      Comment


      • Hai sa postez tot eu:
        Miercuri seara a fost o întâlnire mai scurtă decât de obicei;

        Cu toate că nu am fost mulţi, s-a adunat doar crema:
        (în ordinea apariţiei)

        1. Io (45Bog)
        2. Jwx
        3. Cmc
        4. Dig
        5. Pif
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • lasa ca e bine asa decat DELOC

          Putini da BUNI
          sigpic

          Comment


          • eu imi cer scuze colegilor ca am promis ca vin la intalnire si nu am mai aparut..dar a intervenit ceva neprevazut..
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • Nu e pb, te iertam daca aduci maine pizza la baieti!
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • cand am sa fiu salariat, voi face si gestul acesta :P
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • maine seara sper sa ajung si eu

                  Comment


                  • Cum a auzit de pizza, hop si el
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • am sa incerc saa ajung si eu sa vad cat timp stau prin padureee!!!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Salutare!
                        Sper sa pot ajunge si eu in seara asta la intalnire. Numai bine.

                        Si nu pt pizza.

                        Comment


                        • iata si niste poze

                          Ieri, 45BoG-ul a suferit o modificare. I-a fost inlocuit axul cu came stock cu unul sport. In mod sigur cuplul maxim a fost trimis undeva in turatii mai inalte (acolo unde si aveam nevoie de el).

                          Vor fi facute niste teste sa vedem cum s-a imbunatatie sprintul pe 400m.

                          De asemenea, se va monta pe masina si un soft custom care sa tina cont de gradele noii axe.

                          Din cate pot spune, s-a efectuat doar testul consumului (ac-ul oprit tot timpul):
                          Axa stock >> Iasi - Bucuresti: 7,3 % consum, 30 L consumati, 93km/h viteza medie, 4:30 h deplasarea;

                          Axa sport >> Bucuresti - Iasi: 7,7 % consum, 31,8 L consumati, 102,5 km/h viteza medie, 4:15 h deplasarea.

                          De asemenea ofer si doua poze cu masina echipata cu noul ax cu came:


                          (mentionez ca nu insinuez ca avand noua axa am parcurs mai repede traseul, ci dimpotriva, am incercat sa scot o viteze medie identica, pentru a putea compara consumul)
                          Attached Files
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • Exact ceea ce ziceam despre Bog ...prea tare!!!!!!!!!! sau pe treaba lui!!!!!!
                            Last edited by ciuciosu; 17 June 2012, 17:37.
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Salut bog sper sa fi ajuns macar la ce ai dorit daca nu mai bine,felicitari pentru modificari si asteptam cu nerabdare rezultatele imediat cum prindem momentul pentru teste succes incontinuare la TUNARIT

                              Comment


                              • Da frumoasa intalnirea de asera nu am mai facut nici o lista dar a fost fain ....scaune modificate...faruri.......fonomin .....tobe.......carenaje ...suc cu ghiata si tot asa!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google