Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noi am fost...tu unde-ai fost? )

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • nu ar fi bine ca de acum sa ne vedem duminica mai devreme?? un 13 sau un 15?
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • pai din cate stiu si vad si in semnatura lui ciuci: "intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00"

        Se anunta cineva pentru intalnirea de maine?

        noi am fost...tu unde-ai fost? )
        pai de ce nu ai anuntat pe forum? ca nu m-am mai dus daca nu a zis nimeni nimic...
        Last edited by danik; 7 December 2013, 21:13.

        Comment


        • Dani...la intalnire am fost eu Vali si Traian...Vali a plecat ca avea niste probleme si-am ramas eu cu Traian pana pe la 9. N-am anuntat ca nu am verificat forumul inainte sa plec. Asta este...sper sa ne vedem cat mai multi la prima zapada intr-o parcare goala sa vedem cine si ce-are in dotare, daca intelegi ce vreau sa spun.

          NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

          Comment


          • Da cum sa nu. Merg si eu la filmul asta.

            Comment


            • Originally posted by JmEk View Post
              Noua achizitie.....multumesc tuturor celor care in decurs de 5 ani , m-ati ajutat cu sfaturi si nu numai. Sa stiti ca daca mi-am schimbat masina asta nu inseamna ca v-am uitat sau ca nu va mai cunosc. Oricand , la orice ora , cine are nevoie , ma poate contacta si va ajut cu cea mai mare placere !!

              Un consum ne poti spune? Citi km are?

              Comment


              • Care se arata in seara asta la un ceai cald?

                NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                Comment


                • Eu si CMC prezenti

                  Comment


                  • Originally posted by juann View Post
                    Un consum ne poti spune? Citi km are?

                    80.000 am luat-o din reprezentanta , a fost masina unui nene care si-a luat i40
                    foarte intretinuta, 12 luni garantie , toate reviziile la zi!

                    Pe CB in perioada asta am 8.1/8.2 oras , iar cand am adus-o de la BV la Iasi am scos 5.4 .

                    E 1.4 benzina 110 cp , an fabricatie 2009

                    Ca si preturi la piese e foarte apropiat de logan , doar ca pe spate am punte independenta si o multime de brate !!
                    Sunt multumit de achizitie, chiar daca in momentul de fata mai am de investit cam 700 lei in ea ....

                    Inainte de a lua I30 am avut de ales intre ford focus 1.6 tdci break cu 140000 km , un opel astra din 2005 break cu 130000 si asta....
                    La asta taxa a fost platita si nerecuperata, am avut istoricul complet si m-a bucurat garantia ! Ca pret toate au fost pe acolo....
                    Last edited by JmEk; 13 December 2013, 11:43.
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • ne vedem duminica la ora 13 in parcare la chimie?
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • nu se mai tin intalnirile la moldova ?si miercurea si duminica ?

                        Comment


                        • Intalnirile sunt la moldova in parcare. Duminica la 13.00 si miercurea la 20.00

                          NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                          Comment


                          • asa stiam si eu , la moldova. Andrei a scris mai sus ceva de parcare la chimie si am crezut ca s-a modificat ceva

                            Comment


                            • am lipsit eu o perioada si nu stiam exact unde se mai tine si duminica..prezent si eu maine
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • vine cineva maine la intalnire??? de la 13:00 la moldova?
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google