Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Lista celor care vor veni sambata:
    1: VS 49 LYN
    2: IS 24 CIC
    3: 24-REG
    4: 81DIK
    5: 06-MAK
    6: 81-HUT
    7: 98-AGA
    8: 09-DEM
    9: 67-EKW
    10: 63-HER
    11:cine o mai vrea sa vina ne gaseste acolo
    Last edited by RADU_LYN; 21 November 2007, 23:42.

    Comment


    • #32
      va astept cu bratele deschise...:P...
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #33
        Hi hi, abia acum am aflat. Vin si eu numai ca probl e ca de la 2 tre sa fiu la munci...care e pe langa bazar, deci ar trebui sa stau vreo 45 de minute. Abia astept. Uite, poate ne organizam mai bine si iese ceva mai tare data viitoare
        Idei ar fi, daca sunt oameni :P
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • #34
          Originally posted by morariu_alex
          Hi hi, abia acum am aflat. Vin si eu numai ca probl e ca de la 2 tre sa fiu la munci...care e pe langa bazar, deci ar trebui sa stau vreo 45 de minute. Abia astept. Uite, poate ne organizam mai bine si iese ceva mai tare data viitoare
          Idei ar fi, daca sunt oameni :P
          corect..daca ne intalnim..si discutam ,data viitoare.. poate sa iasa ceva super...acum numai sa vina cati mai multi...va astept...noroc...
          Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:04.
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #35
            Originally posted by morariu_alex
            Hi hi, abia acum am aflat. Vin si eu numai ca probl e ca de la 2 tre sa fiu la munci...care e pe langa bazar, deci ar trebui sa stau vreo 45 de minute. Abia astept. Uite, poate ne organizam mai bine si iese ceva mai tare data viitoare
            Idei ar fi, daca sunt oameni :P
            Te asteptam cu drag

            Comment


            • #36
              Gata si intalnirea LoganClub Iasi de astazi....O sa apara si pozele.
              Rugam un moderator sa schimbe numele thread-ului cu Intalnire LoganClub IASI

              Comment


              • #37
                daaa multumim celor care au venit astazi si speram ca data viitoare sa se adune mai multa lume...abia astept sa apara pozele...pacat ca ne`au dat eject din parcare d la cug da ne`am descurcat noi... cu cine tre sa vorbesc de stickere? sau face cineva o comanda mai mare?

                Comment


                • #38
                  Originally posted by maky
                  daaa multumim celor care au venit astazi si speram ca data viitoare sa se adune mai multa lume...abia astept sa apara pozele...pacat ca ne`au dat eject din parcare d la cug da ne`am descurcat noi... cu cine tre sa vorbesc de stickere? sau face cineva o comanda mai mare?
                  Vorbiti cu GOLAN91 pentu stickere

                  Comment


                  • #39
                    Felicitari pentru reusita...cati ati reusit sa va strangeti?cum a fost?de cev-au gonit din parcarea de la Fortus si cine?
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by valeriuciprian
                      Felicitari pentru reusita...cati ati reusit sa va strangeti?cum a fost?de cev-au gonit din parcarea de la Fortus si cine?
                      Multumim ciprian...ne-am strans 7 si chiar a fost frumos....ne-au fugarit niste paznici....au zis ca e parcare privata si nu avem voie....Dar ne-am descurcat noi

                      Comment


                      • #41
                        Steel Here

                        Pai iaca s-a intamplat si la Iasi mai cu sfiala mai cu stangeri de inima sau adunat 7 loganuri dar asta nu este tot mai trebuie.........asa ne vom face vazuti si respectati .
                        Si asta este o masina si chiar ffbuna cu mici exceptii dar asta este suntem Romani , invatam noi pana la urma .
                        Asa ca "sa strangem hora mare cat Logan e in floare"
                        Last edited by iooon; 26 November 2007, 13:57.
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • #42
                          asa e .. a fost interesant...am fost noi putini (7 masini)dar pt inceput eu zic ca e bine..data viitoare va fi mai bine:P....
                          Last edited by iooon; 26 November 2007, 13:56.
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • #43
                            poze de la prima intalnire loganclub IASI

                            poze de la prima intalnire LOGANCLUB iasi
                            Attached Files
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • #44
                              felicitari Iasi`ul !
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #45
                                yupiii foarte faine pozele...data viitoare sa ne spalam si masinile cei care astazi am venit cu ele "putin" murdare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google