Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    lasa maky ca e bun asa.....bine ca au venit cu ele murdare..decat de loc

    ceva pareri din partea celor care au participat la intalnire???sau restul care privesc
    Last edited by andrei; 24 November 2007, 23:13.
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #47
      Felicitari

      Originally posted by iooon_cug
      ceva pareri din partea celor care au participat la intalnire???sau restul care privesc
      Celor care privesc le pare rau ca nu au putut sa ajunga, insa din motive obiective, zic eu, sper sa particip la urmatoarea.
      O problema: mai amcolegi care au logan si care cred ca ar fi interesati de astfel de intalniri, dar ideea ca nu cred ca in prezent sunt membrii "Logan Club". Sper sa devina, dar in cazul in care nu au un user pe acest site vor putea participa? Ionut o sa le dau id-ul tau?? E vb de 3 persoane.

      Comment


      • #48
        Originally posted by KHRYOS
        Celor care privesc le pare rau ca nu au putut sa ajunga, insa din motive obiective, zic eu, sper sa particip la urmatoarea.
        O problema: mai amcolegi care au logan si care cred ca ar fi interesati de astfel de intalniri, dar ideea ca nu cred ca in prezent sunt membrii "Logan Club". Sper sa devina, dar in cazul in care nu au un user pe acest site vor putea participa? Ionut o sa le dau id-ul tau?? E vb de 3 persoane.
        omule ce ai esti nebun.?..cum sa nu poata participa....da ce cre3zi ca suntem o gasca de securisti si nu primim persoane din exterior...normal ca pot venii si ei..si sunt bine veniti si pe forum.....sa imi de-a add pe messs....si vb eu cu ei...intalnirea urmatoare o vom stabilii impreuna..ca sa venim mai multi
        Last edited by iooon; 26 November 2007, 13:58.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #49
          Originally posted by radu_lyn
          Rugam un moderator sa schimbe numele thread-ului cu Intalnire LoganClub IASI
          Gata, s-a rezolvat.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #50
            Salut baieti ! Felicitari pentru intalnire ! Va doresc sa nu fie singura , si sa devina o obisnuinta, asa saptamanala,
            Apropo imi plac gumele lui pcg-ul.
            Cu stima , FLO.

            L.E.= avem si noi un "CIC" in C-ta !
            Last edited by FLORYN; 24 November 2007, 23:42.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #51
              Originally posted by FLORYN
              Salut baieti ! Felicitari pentru intalnire ! Va doresc sa nu fie singura , si sa devina o obisnuinta, asa saptamanala,
              Apropo imi plac gumele lui pcg-ul.
              Cu stima , FLO.

              L.E.= avem si noi un "CIC" in C-ta !

              da sthiu ca e si la voi un cic...ceva cu 70 si nu mai sthiu exact...l-am remarcat ;)..si eu sper sa devina o obisnuinta...saptamanala...
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #52
                Bravo dom'le!... La mai mare!...

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Sp!ke
                  Bravo dom'le!... La mai mare!...
                  "MULTAMIM"....
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #54
                    Multumim baieti...Sa speram ca vom face si o Familie LoganClub si in Iasi care sa fie la nivelul celorlalte

                    Alte poze LoganClub IASI
                    Attached Files
                    Last edited by andrei; 25 November 2007, 10:41.

                    Comment


                    • #55
                      Nu imi vine sa cred. am umblat azi o ora intreaga sa gasesc intalnirea asta. Toate intrarile si iesirile din fortus....si cand ajung acum sa vad ca de fapt a fost ieri chiar mi-am dorit sa vin ... pe cand tura viitoare?
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • #56
                        Data viitoare din cate stiu eu o sa fie pe data de 02-12-2007 ora 13.....locatia inca nu sa stabilit...Daca aveti ceva propuneri puteti sa spuneti aici

                        Comment


                        • #57
                          felicitai iasul! frumoooos, 7 pentru prima intilnire... pai la citi sinteti pe forum ar trebui sa depasiti lejer constanta :d
                          asa ca puneti osul la treaba :d
                          speram sa devina o obisnuinta si la iasi
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #58
                            i-mi pare rau ca n-am ajuns, data viitoare voi veni cu siguranta !!!
                            (IS 09 DEM)

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by radu_lyn
                              Data viitoare din cate stiu eu o sa fie pe data de 02-12-2007 ora 13.....locatia inca nu sa stabilit...Daca aveti ceva propuneri puteti sa spuneti aici
                              Raducule... tu parca ai zis ca vii la Brasov, nu mai vii?

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Sp!ke
                                Raducule... tu parca ai zis ca vii la Brasov, nu mai vii?
                                Nu mai vin din lipsa de fonduri...O sa ma duc la LaculRosu de craciun si nu am cum.....Imi pare rau

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google