Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

    dragi mei..aici puteti baga discuti despre tot ce vreti..ca sa lasam topicul pt intalniri mai liber... sa se posteze acolo doar anunturi importante sau chestii de genu .... aici puteti posta orice , inclusiv despre ce ati mancat cu o zi in urma...

    spor la chat..dar totusi nu sariti calul ;) sau oaia ))
    0.9 tce SL plus

  • #2
    Da ce tigaee de cartofi prajiti cu ochiuri si salata de rosii am bagat!!!!!!!!!!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • #3
      Am fost si eu in seara asta pe Copou dar n-am avut noroc
      In care din parcari se intalnesc baietii?
      sigpicAm o problema. Ma grabesc.

      Comment


      • #4
        iooon-cic ai mai montat filtru de polen ?........eu nu am mai reusit......sint ffff ocupat
        Ambition 1,5 DCI Sedan

        Comment


        • #5
          eu am mancat niste snitele si apoi am iesit la plimbare pe copou si mia murit bateria si apoi la un suc in apache )
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • #6
            Luigi ..nu l-am mai montat )) cine stie poate la vara ))
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #7
              ion abia mam trezit ne vedem mai tarziu sa iau al
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • #8
                Dar ce e asa greu de montat filtrul ala? Gaura e mai dificil de facut.
                Eu am pus o intrebare "cine ma poate ajuta" pe topicul cu Montare filtru polen / habitaclu si am fost ajutat (contra cost) de un coleg de forum sa decupez plasticul ala.
                Am pus un filtru alb care n-avea capac si am lipit un carton + banda izolatoare
                Abia ieri mi-a venit de la un tip din Cluj filtrul care se potriveste (cu carbon) + are si capac - 55 RON cu transport cu tot (si ramburs).

                Comment


                • #9
                  'Seara lume si somn usor !!!
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • #10
                    merge cineva pe 10 si 11 la bucuresti ? drifturi expo blabla
                    Last edited by sorinush; 7 October 2009, 18:39.

                    Comment


                    • #11
                      salut colegi iesieni! Am si eu o intrebare la urgenta: Poate cineva sa imi explice pe unde e sediul la Fan Curier? am inteles ca e pe undeva prin zona Metalurgie. Treci podul din Metalurgie spre Tepro. Daca puteti sa`mi da`ti niste repere ca nu cunosc zona. sau daca stiti ca e in alta parte.Eu vin dinspre 2 baieti....Multumesc anticipat! Si raman dator! Numai bine!
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • #12

                        aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
                        pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • #13
                          Fratilor invatati-ma si pe mine sa postez niste imagini. Ce trebuie sa fac atungi cand imi cere url?

                          Comment


                          • #14
                            Acolo unde scii mesajul ai optiunea "Go Advanced"; dai click pe optiunea respectiva, iar apoi iti va aparea optiunea "Gestiunea Atasamentelor" si dai click si acolo; de acolo trebuie sa dai "Rasfoire" pentru a incarca imaginile salvate de tine in calculator, numai vezi sa respecti dimensiunile imaginilor care vrei sa le postezi pe forumul respectiv (macar 1280x1024 sau 3000x3000) !!! Bafta :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • #15
                              la multi ani sarbatoritilor !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google