Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • is34bog
    replied
    Buna ziua. Este cineva din Iasi care se pricepe la MediaNav LG de pe auto Dacia?
    Va multumesc pentru ajutor

    Leave a comment:


  • Ionut Stoica
    replied
    problema în Iasi

    Are cineva idee unde sau cine poate modifica km la logan?
    Nu sunt "samsar" vreau sa dau km înainte ))

    Leave a comment:


  • adyxzz
    replied
    sal

    salutare colegi din Oradea, in 11-13 iunie o sa particip la un congres in Iasi, locatia Congress Hall Palas Iasi, va intreb de un loc pentru dormit pensiune, hotel, pentru 2 nopti , sau 3 , stima!!! va multumesc

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Salut. Are cineva montata cotiera noua de Logan 2 ?

    Leave a comment:


  • YuccA
    replied
    Service-uri Tuning Logan

    Buna ziua, stiti vreun service bun de tuning Logan in Iasi?

    Leave a comment:


  • danik
    replied
    Va doresc un CRACIUN fericit!
    Ati fost cuminiti? V-a adus mosul cadoul mult dorit?

    Leave a comment:


  • Bazilman
    replied
    Salutare, astept de la voi un PM cu o recomandare unde sau la cine pot activa cu CLiP, 2 functii suplimentare la masina. (HSA- demaraj în pantă si deschiderea în doi pași)
    Multumesc anticipat

    Leave a comment:


  • gold8xspeed
    replied
    Unde sablez niște jante în Iași ? ..

    Leave a comment:


  • cat_alex52
    replied
    Dragi colegi tin sa va anunt ca s-a montat o camera (de rovigneta - cred) dinspre Miroslava catre Uricani ... pe varianta ocolitoare ... nu stiu exact daca e la cnadnr ...

    Leave a comment:


  • gl_mmm
    replied
    1. M-am cazat la hotel Indiana pana la urma. De 5 nopti, si mai stau. Scumpisor, dar merita. Initial am fost cazat la hostel Tatarasi, 60/noapte. Pentru cei care vor mai avea nevoie vreodata, recomand.
    2. Am vizitat orasul (pe bicicleta) cam in toate directiile posibile: Bucium, Tudor, Copou, muzee, bazar Selgros, aeroport, palate si biserici, iesire spre Tg.Frumos, Husi, 2 filme 3D, concert Ian Anderson ... 2 pene, furca fisurata, 2 cazaturi si 178 km parcursi pana astazi.
    3. Tot in acest timp am schimbat si la masina: bratele inferioare, ambele capete de bara, o bieleta de directie, bieletele antiruliu, toate cu jocuri care frizau orice bun simt tehnic ... am fost de fapt la un mecanic in Tudor cu un mic joc in volan ... 600 lei (piese ultra low level, din buget neprogramat)
    Respect Iasi!

    Leave a comment:


  • gl_mmm
    replied
    Multumesc dl.K
    Interesant hostel-ul Pacurari. Acolo am sa sun maine si sper sa ma si cazez. Paranteza: habar n-aveam ce-i aia hostel! Daca voi ajunge maine in Iasi (probabilitate 95%) am sa-mi iau si bicla cu mine (deja este in bagata in Logan) si iau orasul la "tocat" pentru tot restul saptamanii. Voi avea o gramada de timp liber. Nu stiu daca voi avea net pe tel. pe unde m-or duce pedalele dar daca vreun loganist va avea chef de-o bere ... 0751032021, Mihnea. Gasim noi subiecte.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Era o pensiune cu preturi mici, aici zice 80 dar e posibil sa fie 60 daca nu au ocupare.

    Cazare . Profitati de cele mai bune oferte de cazare la pensiuni si vile, vizitand infopensiuni.ro, portalul pensiunilor din Romania!


    Sau aici:


    Sanatate multa sotiei!
    Last edited by mr.K; 16 June 2014, 21:17.

    Leave a comment:


  • gl_mmm
    replied
    Aceeasi intrebare ca si colegul de mai sus: unde gasesc o cazare ieftina in Iasi pentru 2-3 zile? Sotia mea se va interna la un spital din oras si eu n-am unde sa stau. V-ati prins care-i faza - ieftin si fara pretentii. Va rog, o mana de ajutor! Multumesc!

    Leave a comment:


  • levy
    replied
    Salut vreau sa va intreb pe cei care sunteti din iasi pe unde este cel mai ieftin o noapte de cazare la un hotel .Ca pe 15 februarie trebuie sa dau licenta la iasi si am inteles ca este pe acolo pe la voi niste hoteluri sport sau hotelu sportiv nu am inteles clar cica acolo ar fi cel ma ieftin .Multumesc

    Leave a comment:


  • CiprianR
    replied
    iti trebuie un fir de masa suplimentar la triple+curatat bine contactele si-ai rezolvat

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google