Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nixon
    replied
    sal,am fost sa mi vopseasca si mie o portiera pe stinga si mia cerut 500lei ,fara factura ,fac preturile dupa om cel mai bine mergi la AUTO HUNTER este putin mai incolo dupa AUTOCROM faci a doua strada pe dreapta si urci 150 m pe stinga ,acolo cu 350lei mi afacuto. Daca este prea tirziu cu raspunsul atunci scuzama, dar sa stii pe viitor,sunt mai flexibili

    Va sal baieti ,cine poate sa mi spuna si mie de ce mi se aprind avariile in momentul cind calc frina ,iar cind semnalizez(dreapta) incepe sa mearga mai repede ,am ver.si becurile dar sunt bune nu mai stiu ce sa fac . Va multumesc anticipat
    Last edited by nixon; 11 January 2014, 19:31. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • danik
    replied
    http://www.libertatea.ro/detalii/art...mpaign=FB-Post

    Va place?

    Leave a comment:


  • clariona
    replied
    Originally posted by PAULAS55 View Post
    Tinichigiu auto f.f. bun: Marius; 0740908182; Pe Splai Bahlui, dinspre Tudor, spre Podul Rusu ( pe dreapta), inainte de a ajunge la semaforul din intersectie din Podu Rosu, cca 100m, pe dreapta este o alee si un bar "For Fan" sau cam asa ceva, Langa acest bar este un atelier de tinichigerie.
    Vorbiti cu baiatul ca vreti sa va lucreze neoficial; este mai ieftin (dupa program) Practica preturi decente si face treaba buna!!!!!
    Inca este valabil numarul? am sunat dar ori era inchis tel, ori nu am nimerit momentul bun pt contact.
    Am lasat masina parcata in fata blocului ( pe acea straduta am o scoala si o gradinita, dimineata - si nu numai -este valabila morala cu varza, capra si lupul- care sa treaca primul puntea. Idiotii care se ocupa de semnalizarea stradala au spus ca au sa faca odata si odata acea strada sa fie cu sens unic) cand am ajuns a doua zi la masina, am vazut ca era infundata aripa spate, portiera, si zgariata aripa fata. Acum ca starea de furie a trecut, trebuie sa imi fac masina pe banii mei.

    Leave a comment:


  • PAULAS55
    replied
    Salut toti Logan-istii!
    Dati-mi un sfat va rog! Unde schimb distributia, in Iasi si la costuri!
    Multumesc!

    Leave a comment:


  • Micro Top
    replied
    NOU! Micro Top Piese Auto+ Service Auto

    Micro Top Service Dacia Sos. Bucium nr.3 executam reparatii la autoturisme autohtone si import la cele mai scazute preturi. Schimb ulei+filtru 25 de lei, Reglaj Directie 55 de lei, Verificare sistem franare+ schimb placute frana 30 de lei, Schimb distributie Lg 1,4MPI 150 de lei, 1.5DCI 200 de lei, diverse operatii de tinichigerie/vopsitorie,cosmetica auto, service roti, Diagnoza computerizata.
    Asiguram piese si accesorii din stoc de peste 2000 de repere.
    Pentru programari va rog sunati la tel 0745922155!

    Leave a comment:


  • colbert
    replied
    M am intalnit azi cu cineva in supermarket. Isi luase Dokker . 14 mii euro. Merita oare?

    Leave a comment:


  • sebi8ta
    replied
    CATALOL..e total gresit ...bara de ph2 nu se potriveste deloc pe un logan ph1..niciodata..are alte curbura bara de ph2 si mici chestii diferite ..ceea ce duce la o neconformitate cu ph1...daca reusesti sa pui pe ph1 ..o pui cu mici defecte vizuale si cu ceva modificari totusi.

    Leave a comment:


  • CataLOL
    replied
    Bara de facelift merge fara probleme fara nici o modificare pe ph1

    Leave a comment:


  • mgmrot
    replied
    asta cu bara de facelift pe logan 2005-5006 sunt si eu interesat

    Leave a comment:


  • Dr-Agosh
    replied
    bara spate facelift

    se poate pune pe un logan 2005 bara spate de facelift ? Daca da .. trebuie schimbat ceva?

    Leave a comment:


  • DieselLGN
    replied
    mai participa cineva la "concursul" lukoil ?
    ala de trebuie sa alimentezi de 30 de lei , si iti da un cartonas razuibil, trebuie sa strangi in total numele LUKOIL.
    eu am U; O; I; , daca mai e cineva care are 2 de L si K . facem jumi-juma premiul
    combustibil de 6000 ron.
    ne asiguram pe iarna
    lasati-mi pm daca e cineva interesat
    salut

    Leave a comment:


  • PAULAS55
    replied
    Multumesc pentru raspuns! Am ajuns la solutia asta dupa ce m-i s-a descarcat bateria in urma unui montaj pt. a se aprinde avariile cand merg inapoi. S-a defectat releul de 12v din montaj si au mers avariile, toata noaptea( in garaj ). Dimineata, cand sa plec......

    Leave a comment:


  • ciprishor
    replied
    Se reseteaza de fiecare data ceasul si hartile "user" din calculatorul de injectie. In rest nimic rau.
    "Heblul" tau trebuie sa suporte vreo 100A.

    Leave a comment:


  • PAULAS55
    replied
    Cine stie? Am rugamintea sa-mi spuna cineva, cine stie, daca se intampla ceva daca montez un heblu pentru a intrerupe alimentarea de la baterie pe timp de noapte sau doua, trei zile? Dauneaza, calculatorului sau electeonicii de pe masina?

    Leave a comment:


  • danik
    replied
    SHHH.... somn usor...

    postul nr.100

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google