Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PAULAS55
    replied
    Roti de Logan 185/65/15

    Salut la toata lumea!
    Nu stiu daca s-a mai scris, asi vrea sa stiu pe ce masini mai poti pune roti de Logan 185/65/15?

    Leave a comment:


  • gabiborcila
    replied
    Cu colinde de Craciun, va dorim un an mai bun si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata. SARBATORI FRUMOASE [ LoganClub BM ]

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. La multi ani!!!

    LC Slobozia !!!

    Leave a comment:


  • valeriuciprian
    replied
    [QUOTE=ses_tom;762902]Pai si daca n-am firma cum ar trebui sa-mi fac cont....ca-mi cer acolo fel si fel de date! Merci!



    Scuze ca iti raspund acum...user pe Connex nu vei primi(ca sa vezi catalogul) decat daca ai contract cu ei...politica firmei cica.

    Leave a comment:


  • spulberica
    replied
    salut sunt din barlad si vreau sa imi montez instalatie gpl pe logan si as vrea sa stiu daca a montat cineva la firma aia vizavis de hanul 3 sarmale sau daca stiti cum lucreaza.....multumesc

    Leave a comment:


  • ses_tom
    replied
    Originally posted by valeriuciprian View Post
    Merci...le-am dat fax...pe firma o sa cumpar dar Conexul are retea de distributie si o sa vina pe la firma pe la mine un distribuitor local...fa-ti cont la ei pe site si ai sa vezi catalogul.
    Pai si daca n-am firma cum ar trebui sa-mi fac cont....ca-mi cer acolo fel si fel de date! Merci!

    Originally posted by Dooku View Post
    Salutare la toata lumea! De anul asta sunt student la Iasi si pentru ca am mai mult timp de pierdut pe aici prin oras m-am gandit sa fac revizia de la Logan la Dacia Iasi. Imi poate recomanda cineva un service bun care sa se mertite si daca se poate sa se incadreze in bugetul unui student?
    Si daca a facut cineva recent revizia cat a costat?


    P.s: La cat, unde si cand va intalniti? ;;) poate isi face aparitia si DDR

    Numai bine!
    POti urmari aici unde se desfasoara intalnirile! http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t1292p423.html
    Last edited by ses_tom; 10 November 2010, 20:42. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Dooku
    replied
    Salutare la toata lumea! De anul asta sunt student la Iasi si pentru ca am mai mult timp de pierdut pe aici prin oras m-am gandit sa fac revizia de la Logan la Dacia Iasi. Imi poate recomanda cineva un service bun care sa se mertite si daca se poate sa se incadreze in bugetul unui student?
    Si daca a facut cineva recent revizia cat a costat?


    P.s: La cat, unde si cand va intalniti? ;;) poate isi face aparitia si DDR

    Numai bine!

    Leave a comment:


  • valeriuciprian
    replied
    Merci...le-am dat fax...pe firma o sa cumpar dar Conexul are retea de distributie si o sa vina pe la firma pe la mine un distribuitor local...fa-ti cont la ei pe site si ai sa vezi catalogul.

    Leave a comment:


  • ses_tom
    replied
    Originally posted by valeriuciprian View Post
    Ma poate ajuta cineva cu o adresa de email valabila de la Conex Iasi?
    Str. Calea Chisinaului nr.32
    700180 - IASI, Romania
    Tel/Fax: 0232 233.723 & 0232 234.107
    Conex vinde si la particulari sau doar pe firma? stii unde se poate gasi un catalog cu preturi?

    Leave a comment:


  • valeriuciprian
    replied
    Ma poate ajuta cineva cu o adresa de email valabila de la Conex Iasi?

    Leave a comment:


  • cat_alex52
    replied
    Ma poate ajuta / imprumuta careva dintre colegii de la Iasi cu o statie emisie/recetie + antena pt. masina timp de o singura zi (am un drum pana la bucuresti), adica plec duminica (24.10.2010) si revin luni (25.10.2010) in oras ... lasati p.m. sau pe id. de yahoo (acelasi nume ca si cel de aici) ... multumesc, si am nevoie si de ceva instructiuni de utilizare ... e pt. prima data cand folosesc o statie radio :-)

    Leave a comment:


  • san
    replied
    Multumesc.

    Leave a comment:


  • bragelone
    replied
    iasi, harta, harta oras, harta interactiva, harta online, harta digitala, harta web, strazi, puncte de interes, SIG, GIS, map, city map, interactive map, online map, digital map, web map, streets, points of interest, map2web


    Dai cautare dupa "Moara de" si ai sa gasesti Stradela Moara de Vânt, apesi pe link si iti arata pe harta unde se afla. Succes.

    Leave a comment:


  • san
    replied
    Buna seara colegilor din Iasi.

    As dori si eu putin ajutor de la voi. Trebuie sa ajung la adresa: Stradela Moara de Vant nr.34A. Harta GPS-ului meu imi arata 2 strazi "Moara de vint" si nici o stradela. Va rog sa-mi dati niste coordonate GPS mai exacte pentru adresa de mai sus.

    Multumesc.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • vali007
    replied
    User-ul Ciprishor are acea interfata si cred ca el te poate ajuta.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google