Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doru
    replied
    salutare

    Pai de asta am intrebat ca nu vad nici o diferente intre ele

    Leave a comment:


  • PAULAS55
    replied
    Macarale geamuri

    www.bestautovest.ro/piese-auto.html, asta este adresa unde am vazut piese de schimb si au si macarale electrice pt. geamuri. Ei le vand ca repere separate, deci o diferenta, ceva exista!

    Am verificat si nu au acum pe stoc, macarale geamuri spate, deci nu se pot vedea diferentele!
    Last edited by PAULAS55; 1 August 2012, 20:39. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • doru
    replied
    salutare

    Stie cineva daca macaralele electrice sunt identice pe fata si pe spate la logan?
    din cate am vazut sunt la fel

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    Merci Paul, o sa apelam cu incredere.

    Leave a comment:


  • PAULAS55
    replied
    Tinichigiu "bun"

    Tinichigiu auto f.f. bun: Marius; 0740908182; Pe Splai Bahlui, dinspre Tudor, spre Podul Rusu ( pe dreapta), inainte de a ajunge la semaforul din intersectie din Podu Rosu, cca 100m, pe dreapta este o alee si un bar "For Fan" sau cam asa ceva, Langa acest bar este un atelier de tinichigerie.
    Vorbiti cu baiatul ca vreti sa va lucreze neoficial; este mai ieftin (dupa program) Practica preturi decente si face treaba buna!!!!!

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    Paul poti sa dai mai multe detalii, as fi si eu interesat de un tinichigiu bun.

    Merci

    Leave a comment:


  • DieselLGN
    replied
    ms paul
    poti sa-mi dai mai multe detalii ?
    locul ,un nume ,un nr de tel ... ?
    multumesc

    Leave a comment:


  • PAULAS55
    replied
    Tinichigiu bun!

    Pentru lucrari de tinichigerie, de calitate, va recomand atelierul de la facultatea de Automatica, (prin spate pe undeva), lucreaza si in particular, dupa program. E un baiat destept, care a lucrat "afara", si stie ce inseamna calitatea!

    Leave a comment:


  • DieselLGN
    replied
    salutare tuturor
    cu o intrebare la voi colegilor
    stie cineva prin iasi vreun "tablagiu" bun si ieftin ?
    vreau sa-mi schimbe cupola la masina
    am vrut sa-i pun eu trapa , si nu a iesit calculul de acasa cu cel de la piata
    si acum am distrus cupola
    am prins o eu cumva , cat de cat , sudura + chit ...
    dar eu nefiind in tara , cat a stat masina nemiscata , m-a anuntat de acasa ca sa cojit chitul pe cupola .
    cum urmeaza sa vin acasa , vreau sa schimb si cupola...
    e putin de treaba , trebuie cineva care sa stie sa echilibreze sasiul , ca am scapat faiul in mana cuiva , si mi-a taiat si intaritura la cupola , si presupun ca trebuie schimbata si aia...
    daca stiti pe cineva care face asemenea "lucrari" ...
    va multumesc anticipat
    salutari
    @andrushk intreaba la vama , cel mai bine
    eu am fost la moldoveni aproape de vama cu vb ul , si nu mi-a zis nimeni nimic
    nici la bulgari nu s-a luat de mine
    si am ditai catargul ml145
    dar ca sa nu dai bani pe amenda degeaba in cazul in care nu e voie , cel mai bine intrebi la vama
    Last edited by DieselLGN; 3 July 2012, 19:32.

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
    Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
    Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    In mod normal daca nu o folosesti nu prea au ce sa-ti faca, nu au cum sa-ti dea ameda pentru ca detii o statie cb. E ok sa o foloseti in romania si apoi sa o bagi in portbagaj.

    Drum bun.

    Leave a comment:


  • andrushk_mib
    replied
    Salutari colegilor din Iasi!

    Am si eu o intrebare pentru voi, cei care stiti: cum e cu statia radio cb la iesirea in Rep. Moldova? Am mai iesit de cateva ori, dar niciodata cu statia. Acolo nu am vazut masini cu statii, deci presupun ca n-am voie, dar daca o pun in masina, se iau de mine la vama, sau mai bine o las acasa?

    Leave a comment:


  • cat_alex52
    replied
    Daca este cineva interesat de asa ceva : http://www.bestautovest.ro/log-cotiera-speed.html ... astept raspuns in p.m. eventual (am creat cont pe acea adresa) ... 50 lei/bc. (a fost 65 lei/bc.), iar daca ne adunam 4 persoane nu mai platim transportul

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    grup pinion a 5 a diesel stie cineva pe cine va ? undeva?

    Leave a comment:


  • cat_alex52
    replied
    Pentru gold8xspeed : Profil jante aliaj 15'' logan ...
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google