Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    la multi ani sarbatoritilor.......
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #17
      inafara de apache ce loc mai poate fi abordat pt iesirile de cu seara ? o schimare ceva ?

      Comment


      • #18
        Intalnire

        Am fost aseara pe la intalnire, dar cum eram virusat, am zis sa nu va dau si voua, asa ca am sters-o. LA MULTI ANI celor cu numele de MIHAI si GABRIEL! Nenea Steel o sa-mi dai de baut mai incolo, ca aseara n-am putut..... Asta e, sa fiti sanatosi si sa ne vedm cu bine duminica viitoare, pina miercuri nu cred ca ma fac bine.............

        My Car

        Comment


        • #19
          Vreau si eu niste pareri despre sistemele de alarma (marca, model). Pana acum le-am ignorat si in consecinta, am platit.
          Ma intereseaza unul eficient si nu prea stresant.
          sigpicAm o problema. Ma grabesc.

          Comment


          • #20
            lectii de drift

            pentru cei care nu vor sa isi omoare masinile va recomand asa ceva
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

            Comment


            • #21
              sal lume.....intru si eui acusi in "drepturi" pe forum ) cu un logan ca lumea numai ca...vreau cateva detalii cum sta treaba cu programul rabla de la anu...am cautat dar nu am gasit mai nicaieri..atat stiu ca am voie sa duc pina in 3 masini...ok...dar cat timp sa fie pe numele meu...sau nu conteaza....chestii de genu....:-s...
              Last edited by vali007; 24 November 2009, 08:08.
              it's not the car.....it's the driver

              Comment


              • #22
                Eu din ce stiam inainte trebuia sa fii proprietar cam 1 an de zile pentru masinile respective, dar cel mai bine vei afla daca te vei duce la un dealer autorizat Dacia si el iti va da mult mai multe informati decat mine ( asta daca nu modifica astia legea pana la anul !!! ) Bafta :-)
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • #23
                  aha....auzisem ca pot lua de la cnv un bon din ala de casare cu procura de la un proprietar...acuma na nustiu....oricum merci ...si sper sa fiu si eu cat de curand "membru adevarat" logan club )
                  Last edited by vali007; 24 November 2009, 08:08.
                  it's not the car.....it's the driver

                  Comment


                  • #24
                    Proba..doi-zece
                    Attached Files
                    1.6 16V

                    Comment


                    • #25
                      cam cat m-ar costa o diagnoza la un logan(pe care vreau sa il cumpar), si unde imi recomandati?

                      Comment


                      • #26
                        Mai bine l-ai suna pe Ionut lnc & euromarket (0752404328) si te-ar putea ajuta la cine sa te duci sa vezi ce e cu masina care vrei sa o cumperi ... bafta :-)
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • #27
                          multumesc mult...am sa va tin la curent...sper cat mai curand sa ma pot lauda si eu cu prima mea masina... un LOGAN

                          Comment


                          • #28
                            Astazi inainte de a asfinti soarele am vazut printre ultimele stoluri de pasari calatoare care plecau spre tarile calde ... peste 10 stoluri am vazut !!! Noapte buna :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • #29
                              wtf ???? :-?
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • #30
                                La Multi Ani Andreea/Andrei!
                                Pentru ca azi este o zi speciala pentru voi, ma alatur celor care va doresc sa aveti parte numai de bucurii, impliniri si multa sanatate.
                                sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google