Iesire la gratar a Logan Club Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Hi Hi...ce fain a fost
    la multi ani...la multi ani ...si multa sanatate...
    sa mai facem iesiri de astea...next time poate mergem pe bucium la casute acolo..si inchiriem vreo 2-3
    v-am pupat..parinteste

    Comment


    • #32
      Foarte fain, imi pare rau ca nu am putut ajunge, poate peste doua saptamani repetam figura.

      La Multi Ani Andrei!!!

      Comment


      • #33
        felicitari organizatorilor si bucatarilor,a fost o alegere inspirata de a alege o iesire in aer liber,iar daca se mai repeta ma bag..

        imi cer scuze andrei,dar nam stiut ca e ziua ta,ca iti spuneam de ieri un sincer LA MULTI ANI cu sanatate si bucurie!!! sa ai parte de tot ce iti doresti
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • #34
          frumoase poze ... iar eu de la prietenu meu am primit numa 1 poza:

          imi cer in primu rand scuze ca o postez asa dar e la rezolutie f mare ....

          [IMG]<script src='http://img185.imageshack.us/shareable/?i=dsc05241.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>[/IMG]

          probabil ca restu nu i`au placut si nu le`am mai primit



          si multumesc tuturor de urari si va doresc la randu meu multa fericire si sanatate in fiecare zi
          Last edited by Iba; 27 April 2010, 00:59. Reason: edit
          vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

          Comment


          • #35
            Vin cu o propunere:

            Week-end-ul 14-15 august sa facem o iesire. Eu ma gandeam la Vulcanii noroiosi, de langa Buzau (distanta aprox. 330km). Plecam de sambata, seara un gratar ceva si duminica mai vedem un peisaj si ne intoarcem acasa.

            Daca e prea departe, putem alege altceva.

            Astept sugestii.

            Comment


            • #36
              mai colegi, facem si noi un gratar duminica? Ca nu am prins nici unul...
              sigpic42.453.149

              Comment


              • #37
                Am si eu o intrebare ...mai multe chiar , a mai fost careva pe la lacul Sfanta Ana cum mai e pe acolo? conditii cazare la cort? am concediu saptamana viitoare si mi-am propus sa ajung pe acolo putin

                Comment


                • #38
                  Chiar acum 2 zile am fost pe acolo, de conditii de cazare nu am ce sa-ti spun(am fost doar in vizita ), insa am vazut lume stand la cort, deci presupun ca se poate. Drumul de la Tusnad spre Sf. Ana in schimb a fost cam nasol, dar cu mult calm am ajuns cu bine. Drum bun si concediu placut.
                  sigpic
                  Play ManagerLeague

                  Comment


                  • #39
                    merci mult pentru informatie

                    Comment


                    • #40
                      Maine 1 Mai ! Facem ceva in aceasta zi de sarbatoare ?! ... bere, mici si popcoarne ?! ... hmmm ?!
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • #41
                        Nimic, nimeni cu o initiativa ceva pt loganist????????????

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google