Protest In Benzinarii Boicotarea Cresterii Preturilor In Tara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    astia ce-s? instigatori sau spioni in uniforma?

    Comment


    • #17
      Daca are cineva nevoie de monezi pentru alimentare la statiile de carburant, sa-mi dea mesaj in particuler ... :-)
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

      Comment


      • #18
        protest

        "PROTESTUL DE LA BENZINARII TREBUIE SA CONTINUIE.
        VA RUGAM SA FITI SOLIDARI CU NOI SI IN PERIOADA 01.02.2011-15.02.2011 SA NU INTRE NIMENI IN NICIO BENZINARIE OMV/PETROMV.
        SA ALIMENTAM MASINILE DOAR LA RESTUL BENZINARIILOR SI VETI VEDEA CA PRETURILE
        VOR SCADEA MAI MULT CA SIGUR.
        2 SAPTAMANI FARA NICIUN CLIENT INSEAMNA PIERDERI DE MILIOANE DE EURO PT EI.
        NU-SI VOR PERMITE ASA CEVA. AMINTITI-VA DE 21-22 DECEMBRIE 1989. ATUNCI NE-AU
        MURIT TATI, FRATI, BARBATI SI COPII. SI-AU DAT VIATA PT LIBERTATEA NOASTRA. NOI
        VA CEREM SA VA DATI 2 SAPTAMANI DIN VIATA PT BINELE VOSTRU.
        In anul 1998 in Franta s-a aplicat exact acelasi gen de protest si Shell a
        rezistat doar 5 zile."

        Acest mesaj l-am primit si eu si l-am dat mai departe. Ce pot sa fac eu? Simplu! Rog toti colaboratorii, in special firmele de curierat cu care lucrez sa respecte acest protest. Doar cei mari pot face gauri in buzunarele petromanilor. Noi, fiind mici si putini, doar galagie.
        As dori ca toti cei ce au relatii de a face ceva sa nu mai doarma.
        sigpicAm o problema. Ma grabesc.

        Comment


        • #19
          Singura solutie

          Flopy75 are dreptate....trebuie sa lovim in omv si petrom !!! Si nu o saptamana sau 2... Ci trebuie continuat daca e nevoie o luna doua, trei!!!! Pana pretul scade cu cel putin 15 la suta. Este singura masura care nu are cum sa nu dea rezultate. Altfel risca falimentul. Nu cred ca este asa de greu sa facem cativa pasi in plus sa alimentam de la alte benzinarii... Asadar trimiteti email-uri si instiintati toti prietenii si cunoscurii din tara, sa se raspandeasca stirea peste tot. Trebuie sa ii invingem asupritori!!! Trebuie sa nu ne mai lasam umiliti si subjugati...protestele trebuie sa continue si ele!!! Sa avem bafta!!!!

          Comment


          • #20
            Criminales daca stai bine sa te gandesti am fost si loganisti la protest ..am dat si interviu la tv si am participat pana la capat unii dintre noi dar nu asta e important..important e ceea ce mai facem si cum sa facem sa scapam o data de pretul asta exorbitant al benzinei ....si noi romanii suntem consumatori buni de benzina ...la unii dintre noi benzina curge prin vena!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google