Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Statie Radio Superstar CRT 77-114
    + Antena Sunker CB 106 (talpa magnetica), 153cm, acte, cutie, suruburi, prinderi.

    Superstar CRT 77-114 primiti aceleasi facilitati ca la o statie profesionala dar la pret redus. Putere de emisie 4W, microfon cu condensator inclus in pret, display digital verde care indica canalul pe care va aflati, Squelch manual, posibilitate de a atasa un difuzor extern si lista continua...
    Pret 300Ron

    Nu raspund la bip, SMS, mail.
    NU trimit In alte localitati din tara.
    Va multumesc
    Attached Files
    Blue Diesel Tech

    Comment


    • Cine stie cat costa o revopsire a unui logan alb ????astept oferte sau indrumari

      Comment


      • Ador mai este valabil anuntul cu jantele?

        Comment


        • v cromat

          Cumpar elementele cromate bara fata logan ph1 (v-ul cromat + cea de sus)

          cumpar difuzor bara spate logan ph1 ... astept oferte
          Last edited by Dr-Agosh; 11 April 2013, 20:00. Reason: Automerged Doublepost
          ..::[ Viata are PRIORITATE ]::..

          Comment


          • Statie Radio Superstar CRT 77-114
            + Antena Sunker CB 106 (talpa magnetica), 153cm, acte, cutie, suruburi, prinderi.

            Superstar CRT 77-114 primiti aceleasi facilitati ca la o statie profesionala dar la pret redus. Putere de emisie 4W, microfon cu condensator inclus in pret, display digital verde care indica canalul pe care va aflati, Squelch manual, posibilitate de a atasa un difuzor extern si lista continua...
            Pret 300Ron

            Nu raspund la bip, SMS, mail.
            NU trimit In alte localitati din tara.
            Va multumesc
            Imagini atasate (micsorate)a
            Ai pm!
            Problemele nu exista! Noi le creem!

            Comment


            • Are cineva o informatie referitoare la un profesionist in Iasi (ca am gasit la Cluj, Constanta, Galati) care face PDR (Paintless dent repair)?
              Am o "galma" mica pe plafon si n-as avea chef sa-l revopsesc pentru atata lucru.

              Comment


              • @teddy faci un schimb? cu un gps?
                Problemele nu exista! Noi le creem!

                Comment


                • Originally posted by colbert View Post
                  @teddy faci un schimb? cu un gps?
                  Nu, multumesc.


                  Anunturile din postarile #1911, #1920 si #1921 sunt valabile.
                  Last edited by Teddy; 12 April 2013, 16:45.
                  Blue Diesel Tech

                  Comment


                  • @colbert cat vrei pe gps si ce marca e ?

                    Comment


                    • Deci este un Becker am dat pe el acum 2 ani in Franta 135 de euro. Acum 2 luni l am updatat cu harti noi . E nou , l am folosit la doua drumuri de Paris . Atat. Pret 450. prefer sa l schimb cu o statie plus diferenta. Are tot ce trebuie pe el.
                      Problemele nu exista! Noi le creem!

                      Comment


                      • Cumpar deflectoare aer cu aplicare pe portiera cu banda dubluadeziva...As fi interesat de cele de pe fata, sau poate are cineva doar pe cel de pe partea dreapta (pe stanga am) poate sa fie si fara banda dubluadeziva...Aveti si niste poze atasate pentru model.
                        Erau comercializate de colegul Hriberiu. Sau poate stiti undeva de unde pot sa cumpar.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Cumpar elementele cromate bara fata logan ph1 (v-ul cromat + cea de sus)

                          Am eu noi origine 116 nichel superior si 130 nichel inferior.

                          Comment


                          • Proiectoare logan ph 2 are cineva ?

                            Comment


                            • cine are de vanzare Catadioptrii de pe bara spate facelift ?
                              ..::[ Viata are PRIORITATE ]::..

                              Comment


                              • Originally posted by Dr-Agosh View Post
                                cine are de vanzare Catadioptrii de pe bara spate facelift ?
                                Origine 30 lei bucata sau Asam 20 lei bucata 0752580033

                                Originally posted by Silviu Dobrea View Post
                                Proiectoare logan ph 2 are cineva ?
                                cred ca proiectorul e identic ca la faza 1, doar ca difera suportul: Asam 40 lei sau Valeo 134 lei
                                Last edited by PaulLucian; 16 April 2013, 16:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google