Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar aparatoare muchie aripa stanga spate logan.

    Comment


    • Originally posted by PaulLucian View Post
      Origine 30 lei bucata sau Asam 20 lei bucata 0752580033


      cred ca proiectorul e identic ca la faza 1, doar ca difera suportul: Asam 40 lei sau Valeo 134 lei
      Proiectorul de PH2 e diferit fata de cel de PH1. difera si forma si prinderea si becul din interior

      NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

      Comment


      • Vand Monitor LCD ASUS MM17D diagonala 17" Stare perfecta de functionare,fara nici o zgarietura,fara pixeli morti,ca nou,il dau ca vreau sa fac un upgrade.





        PRET :250 RON
        Tel: 0742369561
        Multumesc
        Last edited by mgmrot; 19 April 2013, 19:54.

        Comment


        • Buna seara
          Stie cineva daca pot gasi in Iasi separat capacele de cauciuc care acopera intrerupatoarele portierelor ? De cumparat cu tot cu intrerupatoare am gasit deja ...
          Last edited by tati901; 20 April 2013, 16:38.

          Comment


          • Cumpar jante de aliaj 15 4x100 de preferat sa aiba si cauciucuri de vara. Oferte prin PM.

            Comment


            • pentru @tati901 ai pm

              Comment


              • 1938 valabil

                Comment


                • Cauciucuri Dacia Logan

                  4 Cauciucuri iarna BARUM cu tot cu jante pentru Dacia Logan cumparate din Germania impecabile. pret 1200 ron tel 0751202672

                  Comment


                  • 4 Cauciucuri iarna BARUM cu tot cu jante pentru Dacia Logan cumparate din Germania impecabile. pret 1200 ron tel 0751202672
                    Ca sa iti faci o idee...

                    Janta noua originala, 150 lei x 4=600 de lei
                    Un Barum nou max - 190-200 lei x4 =800 lei

                    Totul NOU= 1400 de lei

                    Pune poze cu gumele, specifica DOT-ul.
                    Si apoi vezi cat e pret real.

                    Si gumele:https://www.anvelope.ro/anvelope-var...5-r15-88-t.htm
                    Last edited by mr.K; 24 April 2013, 12:23. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Si mie mi s-a parut mult! Ai aici niste poze> http://www.tocmai.ro/cauciucuri-daci...-10009791.html este acelasi anunt.

                      Comment


                      • nu va luati din germania!
                        mi-am luat eu anul trecut opinci de iarna si mi-am luat teapa. Cauciucurile nu pareau folosite, dar aveau DOT 2007.
                        Pe langa asta, s-a cojit vopseaua de pe jante in vreo 2 saptamani.

                        Comment


                        • Pusesem Barum Brillantis, din eroare.
                          Asta e linkul pentru Polaris:https://www.anvelope.ro/anvelope-iar...5-r15-88-t.htm

                          Comment


                          • salut!
                            schimb triple logan vopsite rosii (la culoarea masinii) cu triple nevopsite... daca este vre-un pasionat de asa ceva, sa ma contacteze, pt ca eu mi-am propus sa le sterg sau sa le schimb...
                            RAZVAN
                            0742 285 316
                            anastasiu_razvan@yahoo.com
                            Attached Files
                            Last edited by anastasiu1985; 25 April 2013, 13:14. Reason: adaugare poza

                            Comment


                            • Lumini de zi ( DRL ) , set ( 2 bucati ) folosite foarte putin , aduse din Olanda.Se poate vedea la avarar . Vin cu poze mai diseara . Accept la schimb !







                              Fiecare contine 24 led-uri .

                              [QUOTE=Silviu Dobrea;1459077]Lumini de zi ( DRL ) , set ( 2 bucati ) folosite foarte putin , aduse din Olanda.Se poate vedea la avarar . Vin cu poze mai diseara . Accept la schimb !







                              Fiecare contine 24 led-uri .

                              0748273364
                              Last edited by vali007; 30 April 2013, 06:58. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Anunturile din postarile #1888, #1890, #1911, #1920, #1921 sunt valabile.
                                Blue Diesel Tech

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google