Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut uzzy, week asta voi fi la regionala, iar week celalalt la iasi intr-o delegatie, te-ar interesa un schimb pentru statie si woofer cu un Sony Ericsson F305 nou in cutie? merci
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • nu ca am nevoie de bani

      Comment


      • mda, aceeasi problema peste tot, bafta la vanzare
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • cumpar suport antena logan

          Comment


          • dute la CAREMIL pt.suportul de antena
            sigpic

            Comment


            • da merci, e 43 lei. Poate gasesc mai ieftin

              Comment


              • Originally posted by doru View Post
                Am de vanzare Superduralube 2 pentru motoare noi pana-n 65000km 150 ron si portbagaj auto
                Salutare! Iti ofer 120 de lei pe duralube. Daca esti de acord da-mi te rog un pm cu numarul tau de telefon.

                Comment


                • vand un set de placute noi noute
                  pt.Dacia Logan care are in dotare discuri simple,NU VENTILATE
                  pRET NUMAI bun pe timp de criza
                  relatii la tel.:0749482627---ciprian
                  sigpic

                  Comment


                  • cumpar 4 jante logan, daca are cineva de vanzare

                    Comment


                    • Originally posted by henke View Post
                      Salutare! Iti ofer 120 de lei pe duralube. Daca esti de acord da-mi te rog un pm cu numarul tau de telefon.
                      120 e cam putin nr meu de tel e 0748627556
                      ym! dorinu2005@yahoo.com
                      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                      Comment


                      • 1- Mp3 auto Sony cdx-gt200s, 50x4, iesire rca pret 160ron
                        Căutaţi asistenţă pentru produsele Sony Electronics? Găsiţi informaţii de asistenţă detaliate pentru produsele Sony.

                        2- kenwood kdc-w6031 ,fata motorizata , iesire subwoofer, pret 160 ron

                        3 -sony cdx-gt230 mp3,iesiri rca,arata c a nou, fara zgarieturi. pret 170
                        Căutaţi asistenţă pentru produsele Sony Electronics? Găsiţi informaţii de asistenţă detaliate pentru produsele Sony.

                        4- sony cdx-f5500, mp3 iesiri rca,......mai multe pret 160 ron
                        Căutaţi asistenţă pentru produsele Sony Electronics? Găsiţi informaţii de asistenţă detaliate pentru produsele Sony.


                        Si toba finala logan adaptata pentru logan mai trebuie pus un suport pentru tampon pret 100 ron

                        tel 0745144909

                        Comment


                        • Vand:
                          1. difuzor bara spate logan ph1, nemontat inca, deci nou... 80ron
                          2. prelungire consola (aceea cu spatiu de depozitare suplimentar)...o dau pentru ca am decupat-o aiurea...cui nu-i pasa de aspect si-o poate monta... 20ron


                          valabil pentru iasi;
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • baietii, dupa cum unii dintre voi au citit pe forum, de maine si pana vinerea viitoare sunt in Iasi si o sa vin si la intaliri cu voi. Am un set de faruri cu angel eyes de la MD (pozele le puteti vedea la my ride) pe care tocmai le-am dat jos de pe masina. E cineva interesat sa le aduc sa le cumpere? negociem la pret
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • te asteptam la intalniri,
                              miercuri la 20:00 la palat,si duminica la ora 18 la carfour era
                              God is my copilot

                              Comment


                              • eu am un GeForce 6800GT cine este interesat? Placa Stie SLI e pe PCI-E cu 256Mb DDR3 cu 256Biti ...o super placa....merge GTA IV si NFS SWIFT.....la un pret de criza...am nevoie de banuti....am vrut 150 lei...vreau 100 urgent !!
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google