Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hriberiu View Post
    paravanturi cu banda dublu adeziva pt sedan, pt baietii care mai doreste...800 de mii
    :
    sunt interesat.cum luam legatura??

    vand faruri angel eys cu o lupa streetstorm pe negru;faza scurta ramane aprinsa si cand comuti pe lunga,leduri angel schimbate si care doreste si instalatia xenon de pe scurta;se vind si separat
    Last edited by Cipcyp Boss; 16 June 2010, 21:49. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • @Cipcyp Boss: suna-ma la 0742.453.149 sau lasa un nr de telefon si vorbim
      sigpic42.453.149

      Comment


      • Vand telecomanda Joistik Sony mr-x1s cu fir .48ron
        Attached Files
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • BAIETII CARE doresc odorizante CWS frutto, aroma din magazinele adidas/nike

          Comment


          • Originally posted by Mirzero View Post
            Vand GPS Evolio A1700 - husa, cablu de alimentare pachet complet..... - 250 ron
            pentru detalii suplimentare mesaj privat
            Nu mai este valabil anuntul acesta !!! Rog pe cineva din colegi daca ma poate ajuta cu un soft ( hartile europei, mai exact ) pt. gps-ul evolio ( iGO ) ... eventual contra-cost ( pe net nu am gasit mai nimic "gratis" ) ... multumesc :-)

            Originally posted by cat_alex52 View Post
            Am de vanzare urmatoarele : inele aeratoare model cromat ( in stare foarte buna ) - 30 lei, interfata usb-bluetooth Blaupunkt (cred ca se potriveste numai la respectiva marca de cd-player) - 50 lei, paravanturi fata originale Logan - 30 lei, capace roti model argintiu - crom (doar vara le-am avut pe masina) - 20 lei, husa piele pentru Logan cu sistem prindere - 25 lei .
            ... inelele aeratoare model cromat ( in stare foarte buna ) -negociabil (eventual schimb cu inele aeratoare gen Prestige - cele argintii - fara diferenta de bani ), interfata usb-bluetooth Blaupunkt - nu mai este de vanzare, paravanturi fata originale Logan -negociabil, capace roti model argintiu - crom (doar vara le-am avut pe masina) - negociabil, husa piele pentru Logan cu sistem prindere - negociabil :-)
            Last edited by cat_alex52; 25 June 2010, 00:29. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • Vand LG GT405,LG KP501 Cookie,Nokia 1616 (noi,nedesfacute),SE W880i,Cartele Orange 4E

              Vand 2 x LG GT405 Black. Telefoane noi, nedesfacute de la orange, cu garantie 2 ani. Pret: 460 lei/buc

              Vand 2 x LG KP501 Cookie Black. Telefoane noi, nedesfacute de la orange, cu garantie 2 ani. Pret: 310 lei/buc

              Vand Nokia 1616 nou, nedesfacut, de la orange, cu garantie 2 ani. Pret: 100 lei

              Vand Sony Ericsson W880i Black. folosit aproximativ 1 an, impecabil, inca in garantie, full box. Pret: 240 lei

              Vand 5 x Cartele Orange PrePay - 4 Euro credit, sigilate. Pret 15 lei/buc


              --------------------

              ID: cipry263
              TEL: 0744341299
              Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
              ID: cipry263

              Comment


              • Vand telecomanda joistik sony pentru mp3 auto . pret 50 ron.
                id :familia_oancea sau 0752064611
                Attached Files
                Last edited by ciuciosu; 25 June 2010, 21:40.
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Originally posted by Cipcyp Boss View Post
                  :
                  sunt interesat.cum luam legatura??

                  vand faruri angel eys cu o lupa streetstorm pe negru;faza scurta ramane aprinsa si cand comuti pe lunga,leduri angel schimbate si care doreste si instalatia xenon de pe scurta;se vind si separat

                  salut.ti-ai facut tu treaba cu faza lunga sa ramana si faza scurta aprinsa,ca ma intereseaza si pe mine,
                  uite id meu de mess ca sa vb : atzanel_i
                  ms
                  God is my copilot

                  Comment


                  • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                    Vand telecomanda joistik sony pentru mp3 auto . pret 50 ron.
                    id :familia_oancea sau 0752064611
                    se potriveste si pentru Sony cdx GT-420u?zimi toate comenzile pe care le are,daca vrei.ast raspuns.ms!
                    sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

                    Comment


                    • salut, stie cineva unde pot gasi electrovalva de benzina de la instalatiile gpl? nu am masina pe gpl, dar valva aia e perfecta pentru o alta aplicatie ce nu are legatura nici cu gaz nici cu benzina. Am fost pe la majoritatea magazinelor moto mai mari (pe care le stiu eu) si nimeni nu avea. Gasesc la serviceuri gpl? aia imi vand asa ceva daca ma duc la ei? Mersi
                      Don't touch! Never ever steal
                      Unless you're in for the kill

                      Comment


                      • Originally posted by b3lick View Post
                        se potriveste si pentru Sony cdx GT-420u?zimi toate comenzile pe care le are,daca vrei.ast raspuns.ms!
                        Vii duminica la Palat la intalnire si facem o proba....cel mai bun e asa!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • am un cdwriter Asus 52x32x52x pt cine doreste
                          30 lei
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • Dezmembrez motor logan dci 85 cp complet
                            Cutie,chiloasa,compresor ac,alternator,turbina,cutie viteze,injectoare,pompa injectie,catalizator,pistoane,vibroken,EGR complet....etc.
                            Motorul are 30.000 Km
                            Preturi negociabile !
                            Last edited by CataLOL; 28 June 2010, 21:45.
                            1.6 16V

                            Comment


                            • Originally posted by B1zar View Post
                              Dezmembrez motor logan dci 85 cp complet
                              Cutie,chiloasa,compresor ac,alternator,turbina,cutie viteze,injectoare,pompa injectie,catalizator,pistoane,vibroken,EGR complet....etc.
                              Motorul are 30.000 Km
                              Preturi negociabile !
                              nu ai si o antena originala de logan pe acolo? numai batul, fara cablaj
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • Antena nu am din pacate...;)
                                1.6 16V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google