Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pune te rog o poza cu setul de becuri consola centrala
    sigpic42.453.149

    Comment


    • Originally posted by Jaxxx View Post
      Am avut probleme cu regulator ul de presiune si am fost la un magazin din iasi am luat un regulator de presiune era in jur de 450lei si cand colo am aflat ca B1zar avea un regulator de presiune la jumatate de pret adica 250lei si este nou care doreste sa il ia este un chilipir e bine sa il ai acolo in caz de se strica sa ai cu ce sa il inlocuiesti rapid sa nu te duci sa mai cauti si sa ai surprize ca tre sa dai vreo 450lei.
      nimeni.........?

      Comment


      • s-au dat difuzoarele.
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • hriberiu momentam nu am poze dar in curand este setul de becuri care vine la butoanele de la geamuri electrice,dezaburitor,blocare usi.

          Comment


          • Originally posted by Xp3RtuL View Post
            vand cauciucuri michelin energy saver 205/65/15 .Pret 270 Ron /buc negociabil.Pretul de raft incepe de la 430 si 215/40/18 Pirelli Pzero Nero. Pretul e de 450 Ron buc. neg . In magazin cam 750
            Pentru info dati pm.
            sa stii ca se aseaza bine la aliura MCV-ului michelin energy saver 205/65/15 ,leam montat ieri
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • Gasit la Bras tampon cauciuc de la usita rezervor.
              Pret 14 lei.
              Era cu miez de platina, bucata ai de cauciuc.
              Asta, pentru cine mai cauta.

              Comment


              • Mr. K am eu unul de rezerva.Hai duminica la intalnire la 3 si ti-l dau.
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • Multumesc catalin, l-am cumparat. Ma gandeam doar ca masinutele noastre intra in clasa premium la preturile pieselor de schimb. Deh, ca toata marfa Renault. Am un prieten cu Laguna II si bratele suspensiei costau cat la BMW clasa 5.
                  Si multumesc de invitatie la intalnire, dar sunt rar prin Iasi. Cand se va putea.

                  Comment


                  • salutare,scumpi cei de la bras,am avut nevoie de un scut si mi-au cerut 960 de lei (pe o bucata de tabla)am gasit in cele din urma acelasi scut la 180 fara tva

                    stiti unde gasesc un parbriz nou mai ieftin dar nu de ala chinezesc?
                    Last edited by marusk; 5 March 2011, 20:34. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • incearca la Sdesign ... Un prieten de al meu sia luat parbriz de acolo si a fo foarte multumit
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • Originally posted by marusk View Post
                        stiti unde gasesc un parbriz nou mai ieftin dar nu de ala chinezesc?
                        Iti recomand pe cei de la Pilkington (pe drumul hotilor, langa Niciman), mi-am montat eu in Ianuarie la ei cu 250 lei , parbriz cu parasolar. Foarte profesionisti si calitate f buna. Au si mai ieftine cred.

                        Bafta

                        Comment


                        • Parbriz

                          Poarta 1 - fostul CFS, la 170 de ron.pe calea Chisinaului 27-29

                          My Car

                          Comment


                          • vand k800i !! pret 200 lei . detalii pe pm !
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • Parfumuri CWS(guma turbo) la sticlutza de 85ml la pretul de 32ron/buc. La comenzi mai mari se ofera discount si se imparte transportul la mai multi. Cine e interesat?

                              Comment


                              • vand suport ochelari logan-25ron
                                vand set becuri consola centrala logan-30ron
                                vand senzori abs punte spate logan

                                vand suport ochelari logan-25ron+trasport prin posta
                                Last edited by mario_09; 9 March 2011, 19:47. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google