Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar emblema 1,2 16V poate sa fie sila mana a2 a!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • cumpar v-ul cromat partea de jos pt ph1 logan sa fie in stare buna

      Comment


      • Oglinda interior

        Cumpar oglinda interior Logan, noua sau la mana a doua (in stare buna).

        Comment


        • vand telefon k800i, card 512mb , incarcator . Detalii tehnice ar fi : 3G, camera 3,2 mpx , 70 mb memorie interna etc etc . Pentru cei din iasi pretul e 220 lei ( ne putem intalni personal, stau momentan in Iasi ) , pentru ceilalti 220 + transport. Relatii pe pm, sau id tudor906 .
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Emblema

            Cumpar emblema 1.2 16 V pentru LOGAN IS11COX. Ofer pret avantajos, negociabil.......

            My Car

            Comment


            • Cumpar janta de logan, neagra.
              Si un cauciuc Debica Frigo 2. Sau 2 cauciucuri de iarna si dau inapoi un Debica Frigo 2 )
              Dacia Logan Laureate 2004, 1.6MPI
              Toyota Yaris Sol 2008, 1.4DDTI
              Dacia Duster Laureate 2015, 1.5DCI, 4x4 + Honda CBR 600 F4i Sport 2002

              Comment


              • de vanzare leduri pt pozitii/plafoniere/numar/portbagaj ! au 4 smd-uri in cap! sunt ca cel din poza de mai jos...
                Pret 15 lei setul (2bucati)
                detalii aici sau pe PM sau la numarul de tel: 0744259324
                la intalniri asigur si montaj gratuit


                o sa fac si niste poze cu ele aprinse noaptea
                Attached Files
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Cine avea o janta sinaia de vanzare sa ajutam pe un alt loganist?
                  Recomand smd-urile de la ioon ...am si eu dinalea!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • vreau si eu smd-uri. daca asiguri si montaj e perfect, ca eu m-am chinuit si nu am reusit. ne vdm duminica la intalnire, deci un set pentru mine

                    Comment


                    • ses_tom ai pm

                      multumesc ciuci pt recomandare


                      UP...........
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • salutare

                        Am avut probleme cu regulator ul de presiune si am fost la un magazin din iasi am luat un regulator de presiune era in jur de 450lei si cand colo am aflat ca B1zar avea un regulator de presiune la jumatate de pret adica 250lei si este nou care doreste sa il ia este un chilipir e bine sa il ai acolo in caz de se strica sa ai cu ce sa il inlocuiesti rapid sa nu te duci sa mai cauti si sa ai surprize ca tre sa dai vreo 450lei.

                        Comment


                        • vand 4 cauciucuri michelin energy saver 205/65/15
                          Pret 270 Ron /buc negociabil.Pretul de raft incepe de la 430.
                          Pentru info dati pm.
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • adu unul la intalnirea de maine,sunt noi?
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • Lanterna super luminoasa cu 1 LED de 20W
                              Produs NOU
                              LED cu lupa ce functionaza mii de ore
                              Din aluminiu de inalta calitate
                              Rezistenta la apa
                              Buton on/off cauciucat cu fosfor
                              Putere: 3 x baterii AAA - R3 (nu sunt incluse)
                              Raza de pana la 150 m
                              Dimensiuni: 11cm (Lungime) * 3 cm (Diametru)
                              Culoare: negru
                              De preferat a nu se folosi baterii alkaline pt. ca pot arde LED-ul,cel mai sigur baterii normale sau acumulatori
                              Potrivita pentru intretinere domiciliu, intretinere autoturism, activitati in aer liber, drumetii, camping, speologie, vanatoare etc.
                              Pret 20lei



                              In poza lanterna mov, clasica, bec halogen, 2 baterii R6,
                              cea din mijloc, lanterna de politie SUA, Mag-Lite, 2 baterii R20
                              lanterna mica, cel mai nou model cu LED de putere si lupa.
                              Blue Diesel Tech

                              Comment


                              • Am si un set de cauciucuri pe 18 pentru cine e interesat 215/40/18 Pirelli Pzero Nero. Pretul e de 450 Ron buc. neg . In magazin cam 750 bucata.Pentru interesati dati pm
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google