Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da baieti jante de conex numai daca mergeti pe drum fara denivelari cum o dati putin pe linga e cam naspa au patito multi sunt foarte moi la material,eu as opta pe original chiar daca pretul e mai mare mult noroc

    Comment


    • Magazinul ala era pe Nicolae Iorga,pe partea cu vulcanizarile. dupa pasaj spre Gara Internationala.
      Decat 120 pe niste table Conex, mai bine 160 originale, am vazut la Bras la pretul asta.[/QUOTE]

      Sunt la acel magazin indicat de tine jante originale Renault cu 148lei.
      La Bras montajul anvelopelor pe jante, echilibrarea si montajul pe autovehicul costa 60lei 4 bucati.
      Blue Diesel Tech

      Comment


      • vand mp3 blaupunkt stock. pret 100 ron. tel: 0742623621, ym: sc00by_88

        Comment


        • vand boxe auto blaupunkt , de 13cm, de pe logan, impecabile, au 1 an


          pret 30 ron - setul

          info : 0757.200301

          Comment


          • Originally posted by VNX View Post
            vand mp3 blaupunkt stock. pret 100 ron. tel: 0742623621, ym: sc00by_88
            Daca e chiar mp3 de pe logan ma bag eu sa-l iau
            Vorbim la un telefon

            Comment


            • Originally posted by Teddy View Post
              Magazinul ala era pe Nicolae Iorga,pe partea cu vulcanizarile. dupa pasaj spre Gara Internationala.
              Decat 120 pe niste table Conex, mai bine 160 originale, am vazut la Bras la pretul asta.
              Sunt la acel magazin indicat de tine jante originale Renault cu 148lei.
              La Bras montajul anvelopelor pe jante, echilibrarea si montajul pe autovehicul costa 60lei 4 bucati.[/QUOTE]


              La micro top am intrebat ieri si preturile era de 105 jante importate de conex si 149 originale.


              Cumpar 4 jante de origine logan fara sa fie lovite ofer 270 RON. Daca are cineva PM

              Comment


              • Salutare tuturor,cumpar 4 gume de iarna pe 13 pentru dacie 1310 pot fi uzate pina la jumatate 0755037079

                Comment


                • Vand 4 cauciucuri Bridgestone B250, all-seasons, 185/60 R15 84H, DOT 4907, uzura ~50%, date jos de pe o Toyota Yaris -> 130RON negociabil

                  Cumpar 1 Debica Frigo 2, 185/65 R15, uzura maxim 50% (sa completez setul de 3 care le mai am, ca unu l-au stricat baietii de la vulcanizarea de vis-a-vis de Lidl, fostul Plus)

                  Cumpar 1 janta otel de Logan

                  Cumpar 1 proiector de Logan, preferabil Valeo
                  Attached Files
                  Dacia Logan Laureate 2004, 1.6MPI
                  Toyota Yaris Sol 2008, 1.4DDTI
                  Dacia Duster Laureate 2015, 1.5DCI, 4x4 + Honda CBR 600 F4i Sport 2002

                  Comment


                  • Cumpar 2 capace pentru logan, modelul din poza.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by Ador_Fantezia View Post
                      Cumpar 2 capace pentru logan, modelul din poza.
                      salut te pot servi cu 2 modelul 2007 noi originale daca te ajuta cu ceva

                      Comment


                      • nu ar da bine pe masina, capace diferite.. ms oricum..

                        Comment


                        • da prietene si astai drept imi pare rau dar atit am pe stoc

                          nu are nimeni cauciucuri de iarna pe 13?
                          Last edited by pmilogan; 16 October 2011, 08:26. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Vand anvelope iarna FULDA Kristall Montero 155/70/R13. Sunt SH aduse din Germania, nerulate in Ro. Am 2 bucati. Pretul este 90 RON pe bucata.
                            Attached Files

                            Comment


                            • vand 4 cauciuri de vara . pe 14 . uzura 30 %
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Jante Supernova

                                Vand doua jante de Dacia Supernova, cu cauciucuri pe ele. Jantele sunt curatate, sablate, trebuiesc doar vopsite. Fac curatenie in garaj si le dau ieftin. Detalii PM

                                My Car

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google