Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aaaaaaaaaaa

    Comment


    • salutare baieti ,am 2 jante tabla logan folosite o saptamina 150 ron fix,pt cei interesati bip la tel,0755037079 p.s.2buc sunt a lui STEEL.

      Comment


      • Originally posted by ciuciosu View Post
        Cine vrea un set de perdelute de pe spate ca sa cumpere cu mine? ca eu vreau sa-mi iau doar cele de pe fata? http://www.alfaromtrans.ro/index.php...ategory_id=139
        aSI VREA EU DAR PE FATA...

        Comment


        • Vand emblema DACIA ph2, de pe grila fata, fara urme de uzura(a fost foliata)!
          Attached Files

          Comment


          • vand sony ericsson k800i .. pret 170 lei .
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Salutare jantele s-au vindut ,bafta la toti baietii

              Cumpar mp3 cu usb nou MARCA RENUMITA
              Last edited by pmilogan; 17 June 2011, 18:44. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Vand:
                - LED-uri albe si rosii pentru bord Dacia Logan (3 pt. ac turometru, 6 pt. display si 3 pt. ac kilometraj) cu tot cu manopera la pretul de 60 lei.
                -FujiFilm AX250 CCD 14Mp - 4288 x 3216 pixeli , filmare HD 1280 x 720 la 24 fps, Zoom optic 5x, ISO 100-3200, negru, cutie, cablu, acte, husa si card de 8Gb. Nou nout, Pret neg.420lei
                -Bluetooth Headset Motorola HS820 cu incarcator, pret 50lei.
                -Nokia C5 Warm Grey, luat pe (31.03.2011), 2 ani garantie, codat Orange, pachet complet + husa. http://www.99poze.ro/Nokia_C_/5/
                Pret neg. 500lei
                tel. 0741576504

                Cumpar roata rezerva Logan, anvelopa cu janta din tabla neagra sau numai janta.
                Last edited by Teddy; 17 June 2011, 21:19. Reason: Automerged Doublepost
                Blue Diesel Tech

                Comment


                • Are careva numarul lui Ioooon Cug ? Am nevoie de un set de leduri pozitie si din cate stiu el parca avea.

                  Cumpar autorizatie folie auto.
                  Just amd.

                  Comment


                  • Daca cineva e interesat de MKO e disponibil 4200euro sau preluare leasing,2008-70mii km si restul se stie. 0753104200 fara glume!
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                    Comment


                    • VAND COTIERA SPECIFICA DACIA LOGAN / SANDERO
                      model identic cu cel original
                      PRET 70 RON


                      0757.200301

                      Comment


                      • am de vanzare
                        *un monitor lcd(plat)..de 15 pret 170 ron(negociabil)
                        *un dvd-rw de la asus,pret 80 ron( inscriptioneaza si imagini pe fata cd-ului)
                        *si o unitate centrala(hdd 80gb, 256 mb, placa de baza ?? procesor ??)...pret 150 ron(negociabil)

                        ma puteti gasi la numarul 0744259324 sau pe pm pe forum

                        accept si unele schimburi!
                        Last edited by iooon; 19 June 2011, 15:54.
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Revin: cumpar autorizatie folie auto.
                          Just amd.

                          Comment


                          • Ceva normal.....

                            am de vanzare
                            un set de arcuri, H&R (-45 mm) - 585 ron, ultimul pe stoc, livrare pe loc
                            (1-2 ore).


                            ma puteti gasi la numarul 0745619956 sau pe pm pe forum

                            My Car

                            Comment


                            • Buna ziua au venit zilele calduroase si pline de soare, stie cineva in Iasi, unde pot monta folii auto la un raport pret / calitate cat mai decent?
                              Va multumesc frumos pentru indrumari.
                              Blue Diesel Tech

                              Comment


                              • Originally posted by Teddy View Post
                                Vand:
                                - LED-uri albe si rosii pentru bord Dacia Logan (3 pt. ac turometru, 6 pt. display si 3 pt. ac kilometraj) cu tot cu manopera la pretul de 60 lei.
                                -FujiFilm AX250 CCD 14Mp - 4288 x 3216 pixeli , filmare HD 1280 x 720 la 24 fps, Zoom optic 5x, ISO 100-3200, negru, cutie, cablu, acte, husa si card de 8Gb. Nou nout, Pret neg.420lei
                                -Bluetooth Headset Motorola HS820 cu incarcator, pret 50lei.
                                -Nokia C5 Warm Grey, luat pe (31.03.2011), 2 ani garantie, codat Orange, pachet complet + husa. http://www.99poze.ro/Nokia_C_/5/
                                Pret neg. 500lei
                                tel. 0741576504

                                Cumpar roata rezerva Logan, anvelopa cu janta din tabla neagra sau numai janta.
                                SAL;roata de rezerva noua nefolosita cu tot cu guma 250 ron fix: Noroc::

                                Salut ,andrei poate sa te indrume folie geamuri spate si luneta 200 ron am pus si eu , este bun pretul mult noroc
                                Last edited by pmilogan; 21 June 2011, 20:29. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google