Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

    In cetatea Kronstadt ne adunam ,povestim,primim oaspeti de sama, si lumii impartasim...bucuria noastra din mandara cetate.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

  • #2
    da, deci am onoarea de a posta primu despre intalnirea L.C.Kronstadt, care a fost foarte distractiva si cu multe idei discutate in amanunt, iar acum puse in practica.
    Last edited by florinc_99; 18 January 2011, 00:52.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Miercuri seara la orele 18:30 Intalnire Logan Club Kronstadt in parcarea subterana de la Real. Este prima intalnire oficiala, asa ca incercati sa veniti cat mai multi pentru a sarbatori nasterea noului club.
      Last edited by stresu; 25 January 2011, 20:59.
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • #4
        Un nou inceput!

        si uite asa a inceput totul!
        Florinele scuza-ma dar nu am putut sa nu ma abtin sa observ unde ai parcat!!!
        Attached Files
        vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

        Comment


        • #5
          kata daca te uiti atent se vad urmele de la frana de mana, si asta e acolo s-a oprit
          sigpic

          Comment


          • #6
            bravo baietii , succes !

            Comment


            • #7
              kata, uitandu-ma la poze, imi dau seama de un singur lucru: ne trebe un fotograf oficial .

              Multimim FOF. Sa fie, ca avem nevoie
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #8
                Multumim fofule ptr. incurajari si te asteptam in cetatea noastra sa ne bucuram si sa ne distram impreuna.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #9
                  Bucurestenii va saluta si jos palaria felicitarile mele colegi!
                  lipsa text

                  Comment


                  • #10
                    multumim frumos!
                    si te asteptam la cafelute,cu tot cu filipineze!!!

                    sa va tina naravu si clubul cat mai mult, sa inteleg ca regionala e primul eveniment organizat de LoganClub Kronstadt, sa traiti multi ani in formula noua.
                    Acu tre sa va schimbati sigla ca umblati cu "cioara vopsita"...........
                    multumim de incurajari Vyp!
                    cu timpul se vor rezolva toate aceste problemele!
                    si nu umblam cu cioara vopsita,umblam cu loganul vopsit!!
                    Last edited by kata1984; 21 January 2011, 18:44.
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • #11
                      sa va tina naravu si clubul cat mai mult, sa inteleg ca regionala e primul eveniment organizat de LoganClub Kronstadt, sa traiti multi ani in formula noua.
                      Acu tre sa va schimbati sigla ca umblati cu "cioara vopsita"...........
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #12
                        No' mah , asa da .... Bravo !!! Sa moara dusmanii de ciuda ....
                        Asteptam sigla LCK
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Salutare bai domnilor!!! ,bine v-am gasit in "casa" nou..sa fie de bun augur sa ne punem in aplicare toate planurile . Multa bafta,drumuri bune si multa grija..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • #14
                            ca sa ma fac explicit si pe aici, ignorati pe ceilalti! le-am dat si lor acelasi sfat.
                            numa sa stiti ca nu glumim
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              in sfarsit s-a finalizat l.c. kronstadt... suna misto... gratie domnului dorian care a venit cu ideea...
                              si sa ajung si eu intr-un final sa-mi faceti o poza la loganul meu

                              florinele ... lasa tati ca fac si eu una ca tine sa vad daca imi tine frana de mana
                              Last edited by Horica-18-JHC; 18 January 2011, 21:57. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google