Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Din pacate duminica muncesc si nu voi ajunge!
    Sper sa fie o intalnire frumoasa!
    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

    Comment


    • #47
      La intalnirea de duminica as vrea sa ne strangem sa mergem la cheile Rasnoavei sa facem niste poze pentru club. As vrea sa stiu cati dintre voi pot veni.
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • #48
        1. florinc_99
        2. sebi8ta
        3. punk
        4.



        hai baietii, sa ne pozam in cheile rasnoavei
        sigpic

        Comment


        • #49
          1. florinc_99
          2. sebi8ta
          3. punk
          4. gabibv - sper ca pana duminica sa ma refac ( acum sunt racit cobza ) si sa pot ajunge.
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • #50
            hai baietii, mai cu curaj
            sigpic

            Comment


            • #51
              1. florinc_99
              2. sebi8ta
              3. punk
              4. gabibv - sper ca pana duminica sa ma refac ( acum sunt racit cobza ) si sa pot ajunge.
              5. stresu
              6. nairod
              7. mase_draq
              Last edited by stresu; 28 January 2011, 12:54.
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #52
                7 masini pana acum.Daca ramane formula asta asa ar fi ok sa stabiliti si o ora si un punct de intalnire,asta daca sunt ok 7 masini pt sedinta foto.
                Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                My ride

                Comment


                • #53
                  Pai ar cam trebuie.Trebuie luat in calcul sa prindem si lumina de zi cat si apusul si sa gasim o locatie buna.
                  sigpic
                  Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                  Comment


                  • #54
                    Baietii ziceau ceva de Cheile Rasnoaveai.Locatia nu ar fi cine stie ce problema,important e sa ne intalnim si stabilim atunci exact ce si cum.
                    Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                    My ride

                    Comment


                    • #55
                      Baieti cu parere de rau va anunt ca eu maine nu mai pot ajunge la sedinta foto din cauza unor probleme pe care trebuie sa le rezolv in familie si nu pot pleca din Azuga mai repede de 17-18 maine seara. Eventual puteti stabili cu sebi o ora si un loc de intalnire pentru maine. In orice caz, sedinta foto nu trebuie anulata .
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • #56
                        Ok....Sedinta se va tine far stresu atunci . maine la ora 13" fix ne intalnim la Hornbach iar la 13:30 plecam spre cheile rasnoavei. Treaba este stabilita asa facem.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #57
                          brrrr in sfarsit am ajuns acasa, a fost o intalnire suuuuper misto pacat ca unii au lipsit .
                          acum il asteptam pe nenea fotografu sa puna pozele.
                          un peisaj superb
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            o intanlirea foarte creativa..demonstratie de imaginatie si bun gust..am facut toti o treaba buna..un pic cam frig dar a fost foarte fain..pacat ca nu am fost cati trebuiau...multa bafta la toata lumea si un inceput de saptamana ideal.......papa..ma oftic ca nu am avut masina curata...
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • #59
                              astept si eu sa vad poze
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                ha ha ha asemenea poze nu ai mai vazut niciodata
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google