Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare domnilor!! poate maine reusim sa ne vedem mai repede..ce ziceti? un 16-16:30..ha?..daca se poate, daca nu...nu...sanatate, numa bine..
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • eu si sebi vom merge maine pana la rasnov sa mai punem la punct cateva detalii si nu cred ca vom reveni mai devreme decat ora intalnirii. Daca sunt persoane care vor si pot sa vina mai devreme, go for it
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • Intalnire Logan club Kronstadt Miercuri 23.02.1011 in parcarea subterana de la Real incepand cu ora 18:30.
        Va asteptam pe toti sa ne mai destindem putin si sa mai uitam de grijile cotidiene.
        vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

        Comment


        • >>>

          va astept azi sa vedeti cum arata masinutza mea dupa unele mici modificari "Insesizabile ochiului uman" )))

          numa bine si sa ne auzim cu bine
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • nu stiu daca o sa ajung astazi,am copii raciti
            sigpic
            nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

            Comment


            • ssg te asteptam cu mare drag cand vei putea veni, ca ne e dor de tine
              Multa sanatate la copii.
              Nicosiene, sunt tare curios sa vad ce ti-a dat prin cap
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • Super intalnirea de azi.
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • imi pare rau ca nu am ajuns azi, dar astept pozele sa vad ce am pierdut
                  sigpic

                  Comment


                  • @ Gabi: foarte interesanta intalnirea; trebuie aprofundat subiectul ala
                    @ Florinik: asteapta dragule mult si bine ;))

                    Comment


                    • mda .ce intalnire palpitanta ..ca intre adevarti prieteni..fain tare o fost..Duminica o sa vem o intalnire mai speciala..asa ca va asteptam cu mare drag pe toti.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • s-a mai dus o intalnire reusita. Duminica toata lumea este asteptata la Real la orele 18:30 pentru a continua ce am inceput. Va asteptam
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • salutare domnilor..o intanlire interesanta..despre tarile vecine,si locuitoarele acestora..poze si alte alea..mai putine despre logan club..
                          respect la toata lumea...spor la bani..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • Dupa cum spune si domnu organizator ...Duminica ne intalnim in formula completa de membrii...va fii o intalnire mai speciala..si trebuie sa fim toti.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • tic tac ,tic tac .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Maine de intalnim la ora 18:30 la Real,pentru Sebi ora de intalnire este 18:00
                                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google