Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot aveti chefuri de plimbareli,la zaragoza la strand e eleganteala ,frumos si stilat...insa noi azi nu venim,nu avem cum.nici bani nu mai avem,,,e criza!!Dar oricum scrieti si voi pe forum ce sa mai sdiscutat,ca de fiecare data ne chinuim sa aflam si noi ce si cum si cine....distractie faina azi!! Salutari dintre cizmari!!

    Comment


    • la urlatoare... va astept daca tine vremea cu noi...
      merita vazut si drumul e acceptabil ;)

      drumuri bune si s-auzim de bine

      Comment


      • >>>>

        Tinand cont ca azi Domnu axi inplineste o frumoasa varsta .... Intalnirea L.C.Kronstadt va avea loc la Club 22 pe Avram Iancu ... peste drum de Spitalu Marzescu ... ca sa ajunga mai repede la spital daca se inbata prea tare )
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • azi nu reusesc sa ajung la intalnire.....sper ca duminica sa ne putem vedea......va salut

          Comment


          • Axi sa-ti pastrezi 5 lei ca si eu beau un cola......ne pare rau ca nu am ajuns,dar ce sa facem,cu criza asta ....oricum sper ca v-ati distrat si ati facut matzu gros si pentru noi ...o seara frumoasa si odihna placuta

            Comment


            • Axy sa ne traiesti ,sa fi iubit si mai intelept,sa nu mai rupi masinile,si sa sa ai parte de ce-ti doresti.LA MULTI ANI !!!


              Bogdane ..LA MULTI ANI !!!.. sa ti se implineasca visurile si sa ramai la fel de tanar si frumos ,ca sa fi iubit de cele mai frumoase fete..

              alex125...MULTUMIM DE CINSTE ...un mare om care nea facut o intalnire frumoasa .multumim ca ai adus-o pe raluka sa o mai vedem si noi, sper ca-ti place cadoul si sa-l folosesti santos si voinic si nu uita ca noi cavaleri ai cetatii Kronstadt..i-ti suntem alaturi oricand.

              Sambata seara discutam la cat si cum facem Duminica cu intalnirea .
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Axy

                Multumesc foarte mult de cadou , imi place la nebunie, nu imi vine sa cred ce va trecut prin cap sa faceti. Deabea astept sa ma trezesc maine dimineata sa imi savurez prima cafea in noua cana LOGAN CLUB KRONSTADT. Sunteti niste oameni minunati. mikky cand o sa ne intalnim nu o sa te uit. Ma bucur ca v-ati simtit bine astazi si am fost alaturi. O noapte cat mai frumosa sa aveti.


                Bogdane LA MULTI ANI , multa sanatate si sa fii iubit.
                Last edited by alex125; 28 July 2011, 01:22.

                Comment


                • La multi ani Bogdan,sa fii sanatos,fericit si sa ai tot ce iti doresti!!

                  Noapte buna cavaleri si domnite,odihna placuta si vise pufoase
                  Last edited by mikyffr; 28 July 2011, 23:26. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • >>>

                    Asteptam in continuare propuneri pentru intalnirea de Duminica. Vremea se pare ca va fi urata .... asa ca vreau in prima faza sa supunem la vot daca ne intalnim la o deplasare mai lungutza gen "cascada urlatoare" sau ramanem local la Real.

                    Daca vreti iesitre undeva anume va rog sa incepeti propunerile (mai sunt 2 zile).
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • eu de data asta nu propun nimik pt ca nu voi fi prezent..sorry....eu voi face intalnirea sambata la sibiu..P:P...
                      nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                      Comment


                      • Axy

                        dragi mei, daca vremea e frumoasa mergem in deplasare la cascada, iar daca vremea e urata stam acasa in cuibusorul nostru la un suculet , o maslinuta sus in eliana .

                        Comment


                        • De aceiasi parere cu alex125,dar mai mult ca sigur vom merge la Zimbrii,asa ca plecarea din brasov o vom face la ora 11 de la iesirea din Brasov in Triaj pe partea dreapta.Oricum vom posta exact ce si cum maine seara la aceiaisi ora ca si acum adica ora 22 aici.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Doamne ajuta sa fie vreme frumoasa...ca au anuntat astia ploi tot weekendul

                            Comment


                            • bafta la vreme dragilor si multe poze sa vedem si noi ....sa fiti cumintei si s-aveti un week-end superb

                              Comment


                              • Maine nu ne vedem este ziua lui fetita mea asa ca va sar
                                sigpic
                                nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google