Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Axy

    eu nu ajung astazi la intalnire..... merg la discoteca pe carierei. sa salut si distractie placuta

    Comment


    • alex..pe carierei e un club de gay...ai grija de faci ..cum faci ..cum te apleci ca..s-ar putea sa-ti iei palnie...
      spor la treaba..
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • Axy

        doriane am zis ca merg pe carierei la discoteca, nu pe ion neculcea acolo unde zici tu la poponari

        Comment


        • unii dintre voi ati vazut nefericita intamplare de azi. va anunt ca am intrat cu partea unde e carligul de remorcare. in afara de o mica indoitura la capacul de la carlig nu a patit nimic masina, poate putin sarit spoilerul de la locul lui, dar vad ca sta bine ) se mai intampla. nu l-am vazut din cauza stalpului iar in oglinzi am vazut ca era gol

          Comment


          • misto intalnirea de azi colegii mei
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

            Comment


            • >>>>

              1. Scuzele de rigoare fata de membri clubului ... din cauza unor probleme deanuntate am fost nevoit sa fiu mai distant saptamana aceasta si voi mai fi si saptamana viitoare. O sa incerc sa imi spal rusinea fata de voi cand revin in forta.

              2. @sebii sa traiesti mai bomba nucleara si sa o folosesti sanatos ... desi parerea mea proprie si personala este ca GPL = cea mai proasta investitie (o sa ajungi mai scump) 1.6 16V + GPL = Blasfemie

              3. @ Axy ... da da domnu .... sa speram ca o sa ai MsDOS-ul intreg la urmatoarea intalnire ) mai ales in cluburile de pe carierei .... ) ca nu e doar un loc anume .... ) iti uram distractie placuta si "strange din buci, strange din buci, fate muci, fate muci"
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • Buna cafeaua.......si la mai multe

                Comment


                • sincer din punctul meu de vedre gpl-ul orikum este o investietie proasta adus la o masina care deja e trecut de 100.000..mai ales la un logan.....
                  nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                  Comment


                  • Originally posted by Nicosianu View Post

                    3. @ Axy ... da da domnu .... sa speram ca o sa ai MsDOS-ul intreg la urmatoarea intalnire ) mai ales in cluburile de pe carierei .... ) ca nu e doar un loc anume .... ) iti uram distractie placuta si "strange din buci, strange din buci, fate muci, fate muci"
                    nicos of of pervers mic ce esti..stai linistit ca am MsDOS-ul intreg...nu s-a intamplat absolut nimic

                    apropo voi poze de la intalnire aveti? ca vad ca de ceva timp nu prea stiti sa mai faceti poze

                    pentru cei care fac km multi GPL este avantajos , dar pentru cei care merg pana la piata si inapoi e o investitie proasta

                    Comment


                    • >>>

                      @Axy ... taticu ... cred ca e tpcmai invers ... pentru cei care merg la piata si inapoi e rentabil ... pentru cei care merg mult nu ... reviziile sunt mai rapide, piesele deteliorate la motor sunt mai scumpe, Garnitura de chiuloasa se detelioreaza mai repede, GPL-ul e uscat si detelioreaza segmentii, pistoane, supape etc .... per ansamblu la 60.000 km parcursi pe GPL pretul economisit pe carburant se duce pe apa sambetei la schimbarea de piese deteliorate ... si iesi chiar mai scump.

                      Caz Concret: Logan 2009 MCV Laureat motorizare 1.6 MPI ... montat acum 3 luni instalatie GPL (segventiala etc ... tot felu de prostii) ... omu a fost foarte multumit pana acum o saptamana. La service a trebuiet sa segmenteze motoru, sa schimbe rampa de injectie, garnitura de chiuloasa si supape. acuma consumu in oras e de 12-13 L GPL adica la 90% din PRETUL care l-ar fi dat pe benzina. Parerea mea e ca GPL e pentru cei care nu circula cu masina si nu au nici bani. pentru cei care folosesc masina ... NEVER

                      De data viitoare vor fi si poze domnu Axy
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • bah!!..faceti topic separat GPL vs BENZINA..ma enervati atat cu gazu vostru..
                        luati-va diesel si da in colo de banzina..
                        ...mie imi plac orele de postare ale lui sonny...
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • nicos stiu logan 1,4 ambiance 2005 , masina a facut 230,000 pe benzina dupaia ia bagat gaz si are acum 430,000 taxi binenteles si nu are nici o treaba cu ea, nu a facut nimic la motor. Instalatia e Landy Renzo

                          Comment


                          • doariane..eu la ora aia ajung acasa.....de la munca
                            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                            Comment


                            • >>>

                              @axy .... taximetristi nu se pun la socoteala ca sunt specimene separate. :P
                              @nairod .... hai omule sa facem ceva ca sony ne eclipseaza .... in seara asta stam si scriem pana la 5 dimineata

                              @all .... va rog mutati discutiile la sectiunea "discutii generale" ... voi fi nevoit sa sterg posturile daca se mai face offtopic.

                              In continuare se va discuta doar de intalniri saptamanale.
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • nicos...spui sa mutam subiectul la discutii generale dupa ce tu ai scris ditamani pomelnicu de povestiri...cu consumuri si gaz..
                                duminica stam acasa..odihna placuta..
                                sebi sa-ti stea in gat gustarea..friptura..sarmalele si tortul..cum dreacu nu stiai tu de nunta..nici de ziua mea si nici acum...e clar ca ne erai foarte interesat
                                in ceea ce priveste cheful de la lisa....o lasam mai moale..
                                Last edited by nairod; 25 August 2011, 21:15.
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google