Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>>

    Intlnire Logan CLub Kronstadt azi orele 18.30 pe Aleea de sub tampa.
    O zi cat mai superba tuturor.
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • Ce face omul din plictiseala....
      Attached Files
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • criza bah!!!....la tati nii greu!!...io apreciez munca indiferent cum ar fi..
        e nicolae plecat..nu a dat bani!!
        votez pozele anului..
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • >>>>

          Axyyyyy ... da de cand titi luat frate diploma de inginer in salubritate publica

          Hai numa bine si azi facem curatenie sub tampa (defat numa Axy ca noi mai avem de discutat)


          Azi intalnire L.C.K. sub tampa orele 18.30
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • Axy

            ba sebi ba eu cred ca tu mori de plictiseala si nu ai ce face frate. pai acum te trezesti sa pui pozele dupa 1 an? tu esti pericol ma cand stai acasa si nu ai activitate ba dezmembrezi loganu , ba pui poze care trebuiau puse de mult, ba faci praf laptopul si varza in el , nici tu nu stii ce sa mai faci. Of Doamne

            frumoasa intalnirea si multumin kata de cinste. sa traiesti

            doriane , nicos mai fac si eu un ban cinstit in timpul liber

            Comment


            • O super intalnire!Mi-a facut placere sa va revad!
              Cata! multumim de cinste!
              [SIGPIC]sigpic

              Comment


              • Ce ban cinstit faci axy?tomberon si buzunare?
                Attached Files
                [SIGPIC]sigpic

                Comment


                • >>>

                  No ioi tulai ... ite la el ce bani face ... cu MsDosu la produs ) ... cred ca o sa faci un ban cinstit dinala cu dunga rosie ... doamne nebuni mai sunteti ... hai numa bine si sa o tinem tot asa. Axy esti tare frate.
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • Axy

                    asa ceva domne, nimic nu poti sa faci ca toti sunt cu ochi pe tine

                    nicos legat de ban cu dunga rosie nu am ce face cu el, deci neinteresant

                    Comment


                    • hepiii barzdei!!!!!...CATA!!..sa fii fericit ,sanatos cu multi bani.la multi ani
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • >>>>

                        AAAA ce nesimporc sunt ... ma iau de vorba cu axy si uit de lucruri mai importante ... Sa ne traiesti ACI lisa domnu Kata, multi inainte sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi si noi pe langa tine. Numa bine din partea noastra
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • Da ca sa vedeti ce inseamna sa muncesti la logan..mau lasat 2 ore sa ma lupt cu un rahat de colier..apoi au venit gramada pe mine sa ma ajute ....unu tine lumina ..unu apasa cu surubelnita..unu se ruga (..nu scapa,nu scapa,nu scapa.....) unu,dadea indicatii..si uite asa mergea treaba...ce mai ...comunism...sa nu mai azica altii ca nu suntem din aia adevarati.....
                          Oricum multumesc mult de ajutor..chiar mau ajutat..poza postata de raluka e graitoare..se vede hat de departe cat ajutor am..toti calare pe logan ..numa sa nu scape... ....pacat ca nu au fost toti...

                          Sa ne traiesti kata1984 ,tot ce-ti doresti,sa fi iubit ca restul vine ..oricum...LA MULTI ANI !!.....multumesc mult de cinste ,tare bine o picat dupa ce neam lupatat cu loganelu meu 2 ore ..numa buna cinstea ...deci LA MULTI ANI.

                          Asteptam vesti de la Nicos..

                          Axy ce sa-i faci...asa e cand nu-ti da Nicolae banii...te adaptezi...deci sa nu te mai plangi ca nu ai de munca...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Mai mai ce cavaleri frumosi si harnici avem acini,numai bine de exemplificat in anumite situatii! Ce veste trebuie sa asteptam de la Nicos mai sebica?
                            Cata multam de suculet,tare bun la momentul primirii,rece si numai bun,sa ne traiesti sa fii fericit,banos,iubit si sa ai tot ce iti doresti !
                            Hai sa-aveti o zii frumoasa,linistita si multa racoare pa pa paaaa

                            Comment


                            • >>>

                              Prima veste de la mine pentur domnu Sebi8ta .... iar ai ascris ca primaru 15 pagini si nimeni nu a inteles nimic . Maine intalnire la 18.30 pe aleea de sub tampa si rugamintea ar fi sa ne strangem toti

                              Pana maine numa bine
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • va salut de pe meleaguri moldave dragilor, m-am uitat la poze si ma bucur ca va distrati. Abia astept sa vin si eu la intalnire, din pacate abia duminica viitoare o sa mai ajung, dar pana atuci va urez distractie placuta si drumuri bune. Nicos, felicitari pentru reparatie, sper sa te vedem vesel si cu mare chef de modificari de-acum incoloo.

                                Numai bine.
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google