Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica 21.04.2013 Intalnire Logan Club Kronstadt la Sala Sporturilor la orele 18.30
    Va rog frumos sa veniti cei care puteti, mai ales sebi8ta, pentru a discuta unele lucruri care trebuie lamurite.
    Poate ca cei care a-ti ramas ieri dupa ce am plecat eu stiti despre ce este vorba.
    sigpic

    Comment


    • intalnire

      salutare,
      inteleg ca urmatoarea intalnire va fi duminica pe 28?

      Comment


      • Maine 24.04.2013 intalnirea Logan Club Kronstadt este la SALA SPORTURILOR incepand cu orele 19:00.


        Eu nu ajung sunt de noapte la scarbici. Distractie placuta

        Comment


        • maine

          maine se tine ceva? incerc sa ajung

          Comment


          • Da ,da .ne intalnim la VTM pe drumul de Poiana incepand cu ora 9:00 dupa belvedere in prima curba..daca vrei ma poti suna ..0743048988...
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • salut

              Originally posted by sebi8ta View Post
              Da ,da .ne intalnim la VTM pe drumul de Poiana incepand cu ora 9:00 dupa belvedere in prima curba..daca vrei ma poti suna ..0743048988...
              salut sebi, mom nu am acces la telefon, spune-mi te rog, la ora 9 adica 21? stiu ca maine e blocat drumu poienii din cauza raliu.
              Ps: ce e vtm?

              Comment


              • Incepand cu ora 9:00 Dimineata la VTM(Viteza Traseu Montan)....si da acolo ne vedem la "raliu" pe drumul de poiana ...
                Daca e suna-ma si ne vedem cu totii...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • nu e "raliu" si sigur nu e VTM...stai o zi intreaga in soare si habar nu ai la ce te uiti..
                  sigpic

                  Comment


                  • La ora 9, nu ajung, la 8 ies din tura

                    Sent from my LG-P700

                    Comment


                    • un gratar ceva?........avem ceva interesati pentru maine? )

                      Comment


                      • mda ..din pacate ...cu toti cei care am vorbit nu sunt disponibili..din cauza ca se munceste...deci se amana ...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Astazi intalnirea Logan Club este pe Aleea de sub Tampa de la ora 19:15.

                          Comment


                          • cateva poze de la mine
                            Attached Files
                            vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                            Comment


                            • oo mai pune cineva niste poze pe forumul asta uitat de lume....bine kata!!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Azi se tine ceva?

                                Sent from my LG-P700

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google