Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • propun sa-l sunam de dimineata pe dl sese sa ne tina o masa la pietrele lui solomon ,este aproape..avet tot ce trebe..locatia foarte buna..
    haideti !! haideti!! putorilor!....sa profitam cat nu e zapada..ca dupa aia...
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • dar ce ziceti sa mergem la patinuar?e 10 lei intrarea si inchiriatu 10 lei ptr 1h jumate.
      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

      Comment


      • sa aveti o zi faina maine...passsss pt mine si miky...
        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

        Comment


        • dupa cum se vede lumea e nehotarata deci ne vedem la 18:30 la Real !!!!!
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Maine la ora 19:00 FIX Intalnire Logan Club Kronstadt...VA ROG RESPECTUOS PE TOTI, SA VENITI LA INTALNIRE TOTI membrii...avem de discutat probleme care nu necesita amanare,si trebuiesc rezolvate URGENT....VA ROG cei care nu puteti sa veniti sa anuntati ,ca sa nu stam sa va asteptam,sau daca intarziati la fel sa anuntati.(0743048988)Va multumesc de intelegere.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • fix si un minut

              Comment


              • deci ce s-a petrecut la aceasta intrunire?
                sigpic

                Comment


                • deci nimic..duminica dimineata la 9 in ghimbav plecare spre fagaras!!!
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • o intalnire cu mute subiecte de rezolvat si ATAT de pus in practica mai putin un lucru e sigur duminica ""speram"" ca la ora 9 sa plecam.
                    Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                    Comment


                    • plecari? ati mai fost plecati? abia acum am ajuns si eu de la petreri. e bine cand mergi si bei pe banii altora si iti platesti doar motorina de transport )

                      Comment


                      • Miercuri 21.12.2011 la ora 18:45 FIX..Intalnire Logan Club Kronstadt la REAL..Va fi penultima intalnire din acest an..asa ca va asteptam pe toti cu drag ca sa ne vedem, sa povestim si sa ne pregatim de Craciun....
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • hohoho...tre sa stabilim colindele din repertoriul de craciun..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • sa invata-ti "steluta sus rasare" pana sambata seara

                            Comment


                            • saluty...o sa vin si eu cu voi pana la urma..hai vam pupat ne vedem sambata
                              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                              Comment


                              • Mi-ati promis ca scrieti pe forum ce vorbiti la intalnire si nu vad nimik,rusinik!
                                Inainte sa duc lista la secretariat,mi-am adus aminte ca trebuie sa va anunt ca in sala nu se fumeaza decat in semihol ,asa am auzit,acum poate de rev fac aia vreo exceptie,dak cineva refuza sa mai vina anuntati urgent,dupaia sa nu va aud cu fente ca va iau de ciuf hai va tzuk pi tatzi :

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google