Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    mai shparky ai reclamatii, eu de ce nu este in nici o poza? sa vezi ce iti face ssg-u
    sigpic

    Comment


    • #77
      deci data viitoare vin cu tunul si iti daram sparku,odata vin si eu la intalnire si nu imi faci poza,rusine
      sigpic
      nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

      Comment


      • #78
        Pentru SSG

        Salutare la toata lumea.
        SeSe .... cu rusine in suflet as fi vrut sa te sun dar nu mai am numerele de telefon asa ca iti transmit pe calea asta ca duminica daca ma primiti, o sa fiu printre voi si vreau mai ales sa vb cu tine (stii tu de ce).

        Numa bine la toti si abea astept sa va vad duminica
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • #79
          bine ai revenit printre noi,domnul meu Nicosianu!
          te asteptam sa ne intalnim cu drag si voie buna!
          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

          Comment


          • #80
            Nicosianu..te asteptam cu mare drag ..si bine ai revenit pe forum si in viata noastra de zi cu zi..ne era dor de tine ..


            -Duminica 06.02.2011 la ora 18" la Real va rog frumos ca toti membrii sa fie prezenti la intalnire pentru a discuta si pune la punct ultimile detalii.Va multumesc.
            Nu uitati de bani.

            Daca nu puteti ajunge va rog sa anuntati pe stresu sau pe mine .
            Last edited by sebi8ta; 4 February 2011, 02:22.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #81
              respectele noastre maestre!!!..bine ai revenit...nu stiu daca ajung duminica...daca ma intorc in timp util de la tg. mures ne vedem daca nu...miercuri..
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • #82
                maine ne vedem la Real!
                speram sa fim in numar cat mai mare pentru a putea sa punem la punct ultimele detalii!
                sa ne vedem cu bine!
                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                Comment


                • #83
                  salutare am vorbit cu sefu de la fagaras si nu pot ajunge , la intalniri prea curand , adica pana se termina sesiunea la facultate ,
                  scuzele de rigoare
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                  Comment


                  • #84
                    ASTAZI LA ORA 18" Intalnire Logan Club Kronstadt la Real.
                    -Nu uitati si de banuti va rog frumos.Se vor discuta lucruri importante ptr. toti membrii.
                    -Daca nu ajungeti la intalnire va rog sa dati de stire lui stresu sau Kata1984 sau mie ,dupa cum doriti.Va multumesc.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #85
                      Salutare baieti mi-a facut placere sa va intalnesc si sa va cunosc.

                      Comment


                      • #86
                        frumoasa intalnirea de azi, hai fotografii cu pozele din seara asta
                        apv-ule si noua ne-a facut placere sa te cunoastem si te mai asteptam pe la noi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Frumoasa intalnire mai baieti!

                          Ma bucur ca am avut un oaspete de onoare,multumim de vizita domnului Apv,te mai asteptam pe la intalniri cu tot cu masina,apropo super faina masina,asteptam sa o vedem si vopsita complet!

                          "Fotograful"este rugat sa ne delecteze cu pozele de asta seara!

                          Cel mai mult ma bucura faptul ca am devenit un club in adevaratul sens al cuvantului,distractie alaturi de prieteni impatimiti ai automobilului autohton.

                          O seara placuta va doresc si o saptamana faina!
                          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                          Comment


                          • #89
                            foarte tare intalnirea de azi si foarte numeroasa. Multumim invitatului special pentru vizita si ma bucur ca am pus la punct unele detalii. Sa ne vedem cu bine la urmatoarea intalnire.
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • #90
                              Ce mai intalnire, ce mai freamat,ce mai zumzet, ce mai nebunie...astia suntem colegi de club adevarat care stim ce vrem...sunteti ceea ce am dorit sa fim ...UN CLUB LOGAN ...din care sunt mandru ca fac parte alaturi de voi.Cinste si respect tuturor.Suntem in sfarsit o mare familie a clubului,stransa si unita,stim ce vrem ne luptam sa facem ceva si avem idei si ganduri sa le indeplinim.Bravo sunteti cei mai buni si cei mai nebuni colegi de club.
                              O adevrata intalnire,in care stim sa facem lucruri serioase stim sa glumim stim sa ne destindem si o intalnire la care ne face o mare placere sa ne intalnim.
                              Abia astept sa ne revedem din nou,sa uitam de griji,probleme si sa fim uniti in ceea ce facem ptr. noi in primul rand.
                              Ma plec in fata domniilor voastre si va doresc sa fiti in continuare uniti si buni,si sa ne vedem cu bine .

                              Miercuri la ora 18:30 la Real !!!
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google