Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai railor!!!..lasa-ti pe florinel in pace!..vreti sa arunce cu "masline" in voi??
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • mey "maslinarilor" , voi nu aveti carne la masa ???
      gata cu off-topicu, deci ne vedem Duminica la 18:30 (pentru sebi la 18 FIX) la Real
      Last edited by florinc_99; 11 February 2011, 11:18.
      sigpic

      Comment


      • salve si mii de bombe !! hai mielule ca nu numai sebi intarzie

        pe mine nu ma trece nimeni ca membru L.C Kronstadt
        Last edited by Horica-18-JHC; 11 February 2011, 13:05. Reason: Automerged Doublepost
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

        Comment


        • Duminica s-ar putea sa nu ajung,daca ajung acasa in timp util o sa ne vedem,daca nu doar saptamana viitoare!
          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

          Comment


          • >>>

            1. Off topic. Oasele de miel tocate bine fac bine in shaorma (Te curata de amar)
            2. Duminica intalnire LCK la Real Ora 18.30 (PENTRU SEBI SI RESTU LUMII ORA 15.30) ca data trecuta eu cu Kata am asteptat mult si bine sa apara "Soarele" )
            3. Blazer te primim in LCK dar trebuie sa cotizezi cu o lada de Old No 7 ;)
            4. numa bine ciocoflenderilor )
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • nico, sebi a intarziat miercuri ca a stat sa-si ia salariul
              sigpic

              Comment


              • Salutare tuturor. Nu am mai ajuns miercuri ca a trebuit sa plec urgent in Constanta dar am revenit acum si sper sa ne vedem duminica la 18:30. E vreo shaworma buna pe aici prin Brasov???

                Comment


                • @apv, te asteptam maine seara la intalnire la Real. Apropo de shaorma buna, poti incerca in centru, dupa andos.
                  Va astept pe toti maine seara la Real, am o surpriza pentru voi
                  Last edited by stresu; 13 February 2011, 00:42.
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • fiind ziua indragostilor,ai in plan sa o scoti si pe prietena ta in oras,la intalnirea "golanilor"?
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • ce stresule, vii cu masina ta la intalnire? ahhh ti-am stricat surpriza
                      sigpic

                      Comment


                      • foarte iluminatoare aceasta intalnire si ca de obicei nelipsita de veselie
                        acestea fiind spuse, iata si pozele:
                        Attached Files

                        Comment


                        • multumim nenea fotografu, dar ce harnic a-ti fost in seara asta
                          Last edited by florinc_99; 13 February 2011, 23:09.
                          sigpic

                          Comment


                          • >>>>

                            Multumim omule cu gargaritza ... faine pozele si faina si intalnirea. Asteptam si restu de poze cu mielu carpatin si cu Mos Ureche )
                            Numa bine
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • nico te rog frumos sa termini cu astea , toate au o limita
                              sigpic

                              Comment


                              • Si un set de la mine
                                Attached Files
                                sigpic
                                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google