De Pe Meleaguri Adunate, Slove Din Condei Postate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratilor eu am o problema grava!
    vreau sa imi schimb locul de munca,daca stiti ceva,sofer distribuitor,agent de vanzari sau ceva de genul,dati un semnal.
    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

    Comment


    • >>>

      Haideti sa vedem cine recunoaste personajul de "Bal mascat"
      Attached Files
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • daca nu avem antivirusul instalat ce sa facem, asta e suntem neprotejati

        sebita ce ai patit mama de arati in halul asta? nu ma asteptam sa te transformi asa
        Last edited by alex125; 11 March 2011, 22:24.

        Comment


        • ochelarii sunt pusi...dar nasul cred ca e al lui
          )

          Comment


          • sparky mama ..nu cred ca ai spirit de observatie deloc...cred ca trebuie sa imprumuti acei ochelari..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • ai iesit din operatie sebi??? cine ti-a fost doctor?...Fernando de la Caransebes?? sauu....lasa-ma sa chicesc...Ciomu???a gasit ce a taiat si a zis sa puna la tine...trebuia mai jos frate!!!!!!!
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • Lasa ca la intalnire o sa fiu mai intreg nairod...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • auzi la el sebi intreg niciodata
                  sigpic

                  Comment


                  • sebi o sa fi intreg cand o sa ii gaseasca cineva stolul de pasarele care au fugit in lume!
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • adica niciodata....dar asta e , e bun si asa rau

                      Comment


                      • bun rau ..sunt eu...si stiu ca ma vreti langa voi ...oricum e bine sa va molipsiti de la mine...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • >>>

                          Pe principiul "rau cu rau dar mai rau fara rau" , Sebi, esti deal nostru asa cum esti. Daca nu ai o planetara stramba si biscuitzi lipsa din pachet nu ai nici un farmec , si prin planetara stramba nu vreau sa zic ureche bleaga ci doar planetara stramba )

                          Sebi te iubim si ca tine nu gasim
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • ce declaratie de dragoste nicosiene

                            Comment


                            • mishu, deja e geloasa
                              sigpic

                              Comment


                              • pai nu ne iubim ? eu zic ca da ..nu conteaza cum important e ca suntem impreuna toti membrii..
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google