De Pe Meleaguri Adunate, Slove Din Condei Postate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    >>>

    Multumesc SeSe ... abea astept sa va revad .... a trecut mult timp si au trecut si problemele de sanatate pe care le-am avut. abea astept sa va revad duminica.

    o zi cat mai placuta tuturor

    Daca imi este permis si am acordul tuturor as propune si deschiderea unui teatru unde sa fie prezentate modificarile aduse masinilor. Eu de saptamana viitoare incep sa fac modificari considerabile la masinutza si as vrea sa si postez imagini.

    Voi ce parere aveti?
    Last edited by Nicosianu; 4 February 2011, 09:52. Reason: Automerged Doublepost
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • #62
      nicos pentru asta poti sa iti faci un thread la sectiunea My Ride si poti pune acolo cate poze vrei. Astfel, o sa le vada toata tara, nu numai noi
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • #63
        neata
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #64
          foarte tare domnule ice
          sigpic
          nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

          Comment


          • #65
            o sa fac si aici si pe My ride ... dar asta doar de saptaman viitoare de cand incep operatiunea. )
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • #66
              salutare la toata lumea ! in sfarsit mi-am gasit ceva timp sa mai studiez forumul , ca sunt in sesiune si e tare grea viata de student in sesiune ...
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

              Comment


              • #68
                >>>>

                dap ... nasol ... eu am vazut si momentu impactului si orele de dupa ... sa intamplat la min in fata (la munca) ... .6 persoane in soc tipand.


                "INCONSTIENTA POATE SA UCIDA"
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • #69
                  foarte tari pozele domnu SSG...mai ales aia cu reclama la Avantgarden...rata e mai mica decat chiria...pai daca apartamentele arata ca autobuzul ala...si asa mi se pare un pret mare )))))))))))

                  Comment


                  • #70
                    >>>

                    pe principiu celor de la American Airlines si anume "Cu noi zburati pana la birouri" si cei de la RAT Brasov au vrut sa faca reclama la Avantgarden astfel: "Cu noi, balconul nu mai pare asa inalt; Facem pretul apartamentelor una cu pamantu"
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • #71
                      ))))))))) bravo Nico...ai zis-o pe asta din suflet )))

                      Comment


                      • #72
                        nicos e suparat ca astia de la Avantgarden ii iau din soare ca blocurile sunt chiar desupra lui....
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #73
                          offfffffff, soarele asta, nu va m-ai ajunge
                          sigpic

                          Comment


                          • #74
                            saptamana asta masinuta mea a implinit 12000 km,fara evenimente majore.
                            sper sa ajunga la mai multi si tot fara evenimente.
                            vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                            Comment


                            • #75
                              Neata cafea pentru toata lumea
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google