De Pe Meleaguri Adunate, Slove Din Condei Postate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mah...cu ce te.a jignit ea pe tine.....???daca ai vreo problema cu ea o rezolvi cu mine...ai inteles...si fa bine si nu ma scoate din ale mele..te rog frumos florinele...si nu mai vb u de regulament....mai intai respectal tu si dupaia altu....bai frate da nu mai poate avea omu loc de voi....ca sunteti plini de fitze si impresi...
    Last edited by crististreulea; 19 October 2011, 21:35.
    nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

    Comment


    • >>>

      Eu ar trebui sa imi tin gura pentru ca nu mai sunt membru .. dar vreau sa spun urmatoarele .... din puctul meu de vedere cine cauta scandal trebuie sa zboare si punct. Desi are si florin o jumatate de adevar .... tin sa va rog sa va abtineti de la impuneri prostesti si unflari in pene si mai ales de la jigniri publice. Strica imagini atat a unui club cat si a unei persoane. Totodata nu mi se pare normal ca un membru de sun 1 an vechime sa comande si sa impuna lucruri unor membri cu vechime de 3-4-5 ani. Esista niste norme morale si etice de bun simt care ar trebui respectate. continuand asa o sa fiti un club de suparati.

      Asta a fost si motivul pentru care am parasit eu clubu.

      O zi superba tuturor
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • Imi cer scuze celor care si-au creat o impresie oribila despre aceasta situatie! Tin sa mentionez ca cica cauta scandal sa se simta,nu am nimik cu nimeni cu atat mai putin sa mai si jignesc sau sa umilesc,!
        Te rog stimate Ciobanu Florin sa faci public mesajul in care am umilit si am jignit persoane ,dupa care rog organizatorul sa ia decizia cea mai severa!
        Si nu in ultimul rand aminteste-ti clar cine a inceput sa comenteze si sa vorbeasca urat altor membrii despre mikyffr dupa care voteaza-ma sa ies din club!

        Comment


        • Originally posted by florinc_99 View Post
          conform Regulamentului Logan Club Kronstadt "2. Membrul Cotizant poate fi exclus la propunerea altui Membru Cotizant prin supunerea acestei decizii la vot. " propun excluderea membrului: mikyffr, deoarece instiga la scandal, aduce injurii la adresa celorlalti membrii ai clubului si trimite sms-uri in care umileste membrii clubului.
          conform ca asa vreau eu, demonstreaza-mi ca a adus injurii cuiva si vreau sa vad si eu acel sms in care umileste un membru al clubului.

          eu in acest moment consider ca aduci injurii la adresa unui membru din conducerea acestui forum, si il umilesti in fata celorlalti useri. diferenta intre mine si tine e ca eu am dovada, exact postul tau.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • ti-se pare normal ca unii moderatori ai acestui forum sa foloseasca formulari precum.."asa vreu eu".. sau alt exemplu al dmn-lui Skandal.." asa ...sii??"
            ar fi corecte si democrate???? mie unu nu mi se pare normal..
            o zii buna
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • a venit iarna si a adus cu ea toti dracii.......treaba voastra.......dar nu da bine deloc

              Comment


              • nairod: n-am inteles ce are adresarea mea cu democratia si corectitudinea!?! probabil ai vrut sa spui ca nu ti se pare normal ca un moderator sa se adreseze in acea maniera unui alt user.
                din moment ce userul florinc_99 invoca un regulament pe care eu unul nu-l recunosc, la fel am invocat si eu regulamentul meu prin care i-am cerut sa justifice acea acuzatie. daca fiecare aplica pe aici ce vrea el, asa aplic si eu ce ma taie capul. drept urmare intreb si eu, asa... sii??
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Cristi, este vorba de un regulament interior al nostru cu care am fost de acord toti membrii LCK. In sms scria asa litera cu litera: "Spunele celor care tot au contur la buze de la atata pupat in fund sa iti dea raportu cand voi specifica numele sau persoana,am zis ca sunt alergica la fitze nu altceva si dak ai cv cu mine zimi in fata te rog", iar persoanele care mi-au spus sunt suparate foarte tare
                  Deci las la atitudinea voastra sa decide-ti cine e persoana negativa (sa zicem asa).
                  sigpic

                  Comment


                  • Florinele vad ca regulamentul ala nu stiu ce este cu el, dar in el scrie ca atunci cand se alege o persoana sa supune la vot, dar in cazul lui mikky nu s-a vazut asa ceva. Cine a propus-o pe mikky co-organizator? nu am fost intrebat si din senin peste noapte s-a luat aceasta decizie
                    Last edited by alex125; 19 October 2011, 22:29.

                    Comment


                    • imi pare rau,dar nu era scris cu CAPS nici macar un cuvant,vezi nu inflorii si persoanele care ti-au spus sa aibe dreptul sa zica DA eu te-am auzit ca ai zis da sunt alergica sau nu suport pe Stimatul Ciobanu Florin!Iar dupaia ai curajul sa spui si tu replica ta "ce au venit din Fagaras sa faca reguli" asta ai zis la prima discutie!
                      Mi-am vazut de ale mele,dar vad ca voi nu aveti loc de mine,respectiv cei suparati foc si tu!
                      Recunosc acel sms,dar a fost pe telefon nu pe forum,asa ca sa ne spalam rufele in familie,dar se pare ca nu e ceea ce credeam!

                      Comment


                      • DA mikky eu te-am auzit la masa la tarlungeni cand s-a intrebat daca vine dorian si florinel , tu ai zis : mai bine sa nu vina florinel ca sunt alergica la el si ca florinel uneori si semnalizeaza.

                        Comment


                        • e normal ca unele persoane sa nu agreeze compania altor persoane. unii nu suporta fițele unora si altii nu suporta sa fie "condusi" de o femeie.
                          acestea fiind zise si lamurite, suntem din nou prieteni? eu sunt dispus sa trec peste acest mic conflict, voi?

                          alex125: initial trebuia sonnyffr sa fie co-organizator, dar am considerat ca e prea mult testosteron in zona kornfield si v-ar trebui o atingere mai feminina.
                          uneori conteaza ce poate face o persoana pentru club, nu neaparat sa fie iubit de toata lumea.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • mersi cristi pentru raspuns...dar stii tu cum e, tensiune o sa fie parerea mea in continuare atata timp cat mikky este co-organizator si incearca sa se impuna in fata barbatilor. cam atata am avut de zis.

                            o seara buna va doresc

                            Comment


                            • asa dar, drept urmare asteptam primele rezultate, dupa cum "am vorbit" si la intalnire in seara asta.
                              oricum, orice am vrea sa facem in clubu asta, nu se poate face decat daca: Sebi este de acord si tot ce se face se face cum vrea el, asadar, acestea fiind spuse asta e Logan Club Sebi a scuze Kronstadt
                              sigpic

                              Comment


                              • alex125: e asa de grav ca e o persoana de sex feminin intr-un post de lider? credeam ca doar in tarile arabe se practica acest comportament discriminatoriu si cu care nu sunt deloc de acord.

                                florinc_99: acu ceva timp in urma nu aveai aceiasi parere? ce s-a schimbat intre timp? de cand se stie sebi a fost sef in kornfield
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google