Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti recomandati-mi si mie niste marci de laptop-uri.Caut ceva sa ajunga la maxim 2000 RON.
    Si niste magazine unde as putea gasi si mai ieftin,ca nu prea as vrea sa ajung sa dau comanda pe net si sa nu stiu ce imi vine acasa.
    Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
    My ride

    Comment


    • punk...ce as putea recomanda eu este ASUS..eu am de 3 ani si nu am avut niciodata probleme cu el..a fost trantit..lovit..tot felul de rahaturi de programe..si si acum merge fara probleme..si cel mai important se tine bine la pret..nu se devalorizeaza cum sunt altele...
      Bafta multa..
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • >>>

        Daca vrei calitate-pret mergi pe acer sau dell ... evita pe cat posibil Toshiba Satelite, HP pavilion si orice model de asus (Scuze nairod) dar ca fost tehnician service si tehnician HP, tosiba, etc .... iti recomand Acer sau Dell.
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • Asa ca o idee..care dintre cele de mai jos e mai bun?

          1. http://www.cel.ro/laptop-notebook/no...0-500gb-4gb-l/
          2. http://www.cel.ro/laptop-notebook/no...-2gb-hd550v-l/
          3. http://www.cel.ro/laptop-notebook/no...vidia-g310m-l/
          4. http://www.cel.ro/laptop-notebook/no...eforce-310m-l/

          ultimul este la promotie
          Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
          My ride

          Comment


          • recomand dell
            eu il am de 5 ani si merge beton. acumulatorii au picat de doua ori si costa doar 700ron de origine
            am avut si un acer la care a crapat placa de baza (costa mai mult decat am dat pe laptop)
            si mai folosesc un asus pentru contabilitate, case de marcat, etc (functioneaza cam 20 ore pe zi) si vad ca nu ma dezamageste de doi ani
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Multumesc frumos pt raspunsuri baieti.Deci ramane sa oscilez intre asus si dell,unu din doua.In functie de pret si de dotari,vad eu cum aleg.
              Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
              My ride

              Comment


              • si daca gasesti sa aibe si mufa HDMI te-ai scos
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • buna dimineata la toata lumea..automatul cu cafea azi este la mine...o zii deosebita la toata lumea si un sfarsit de saptamana ideal..
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • buna dimi la toata lumea!!! cafelina se da mocca azi de la mine pentru toata lumea....numa buna pentru o dimineata de primavara ca asta,,
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • >>>

                      Multzamim Nairod ... maine dimineata deschid eu oficial cafeneaua ... va astept cu frapeuri ca doar vine toama imediat , si cu furseace :P
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • multam de cafea !
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • buna dimineata tho evrybody!!!! cafelina de la brasov azi..pentru toata tara
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • buna dimineata!!! Hristos a inviat!!..ahh ce merge o cafea buna dupa mahmurelile de pasti...azi de la mina mocca cafea la toata lumea..
                            pusii
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • mamaaaa ce dureri de cap si ce greturiiii... !!!
                              nu mai beauuuu, nu mai beauuuu....

                              multam de cafea !
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • mersi de cafea Doriane,dar pe langa cafeaua aia mai trebuia si un camion de apa minerala!
                                tot am zis ca nu mai beau,dar nici de data asta nu m-am tinut de cuvant!
                                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google