Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sarumana!!!..io nu ma incumet sa ies din birou pe vremea asta!!
    nicos acuma am fost pana la sicaro si ti-am vazut masina...a iesit super faina ..deacuma ai mare grija unde o parchezi..
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • insfarsit domnul nicos va putea circula cu masina...si nu va mai avea nevoie de platforma sa vina pe transalpina....:P
      nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

      Comment


      • >>>

        Da intr-adevar ... mi-am cumparat logan dar pentru ca este o masina pe benzina si nu imi permit (datorita crizei) sa umblu cu ea ... ma plimb cu jeeepu diesel si cu loganu pe platforma

        In curand poate imi iese si mie masina sa ii pun niste elice de elicopter sa pot veni pe transalpina )


        @ Nairod ... stai linistit ca masina nu e gata ... trebuie sa o demonteze iara (toata fata) sa schimbe cadru motor )
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • nu-ti pui si filtru nicos?? ) ) )

          Comment


          • ma dar cata activiate pe aici de dimineata...naveti somn...
            mama ei de ploaie eu unu sunt satul si in oase am ploaie...dar lasa ca vine soarele ...atunci sa vezi cand o fii 40 de grade ce bine o sa ma simt..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • >.>>

              @mikyffr ... o sa vina si filtru sport ... s-ar potrivi de minune cu toba ... dar mai intai sa scap de platforma )

              E activitate Sebi ca de ... are tata Nicos Grija
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • Poi nicos nu esti corect....specifica ca ai cu ce,dar si cu cine.....ca de....singur nu poti vorbii :P :P

                Comment


                • >>>

                  La cerintele donsoarei Fara FRica rectific fraza de mai sus:

                  "Da bah Sebi ... am cu ce ma lauda ... am cu ce bah si am si cu cine .... )"
                  Restu e Logan Club Kronstadt )
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • am cu ce ma lauda sa stie toata lumea kronstadt'u de belea!!...
                    ce bah!! numa nicos s-o dea in versuri!!!
                    zici ca suntem la Cenaclu frate!!!
                    sa vezi cand si-o face andreea mea cont pe forum!!..
                    o sa vb numa miki,mishu si andreea...noi o sa ne facem thret separat
                    hai v-am pupat !
                    aaa..era sa uit de cafelutza!!..azi de le mois!!
                    paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • >>>

                      Multzamim Nairod de cafea foarte buna ... hai sa deschidem un teatru de poezii trasnite ... deja Nairod cu mine suntem abonati )
                      Si il luam si pe mielu sa puna Beheeeee-ul pe post de virgula )
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • nairod.....nu fii rautacios ca eu sunt foarte sociabila si vorbesc cu toata lumea,doar ca Mr Nicos,vorbeste mai mult cu mine....
                        Astept raspunsul la cateva firme pentru sponsorizari,ca doar nu sunt membru degeaba....o zii superba tuturor

                        Comment


                        • >>>

                          Donsoara Fara FRica ... te rog eu mult de tot rectifica fraza cu "Mr Nicos vorbeste mai mult cu mine ... " ca dupaia El Boss FFR ma alearga cu masina lui FARA FILTRU SPORT ... si dupaia nu mai pot sa dau cafea la lume )
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • NU iti fa griji Mr Nicos...e vizibil tot ce vorbim si nu cred ca s-ar indoii de mine....plus ca aici vorbim de implicare pe plan profesional...nu sentimental :P ..........o zii superba tuturor

                            P.S Nu sunt d-soara Fara FRica....spuneti-mi oricum doriti numai asa NU ....multumesc pentru intelegere!!
                            Last edited by mikyffr; 6 July 2011, 14:30. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • >>>

                              Am inteles sa traiti Donsoara Fara FRica ... pardon Mikyffr ... )
                              Nu mai are voie omu sa glumeasca mai mai mai )
                              Hai numa bine si ne auzim la intalnire ca oricum mau luat dracii iara
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • mikyffr e un nume sensibil la fel ca si mine si suna mult mai bine....nu fii nervos ca nu ai de ce...viata e prea frumoasa si trebuie sa ne bucuram de ea ....azi se propun jocurii....eu propun,concurs de dans si rugamintea mea este sa tineti cont :P tai tai !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google