Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa miky ca, cafeau e buna la orice ora daca iti cade bine si nu ai alergie la oamenii cu care o bei
    sigpic

    Comment


    • alergie alergie ce alergie? si eu am alergie dar pot sa beau cafea. hai florinele ne bagam la o cafeluta...hai ca fac cinste
      Attached Files

      Comment


      • e pai din cate am inteles unele persoane sunt alergice la alte persoane, dar eu n-am alergii deci multumesc de cafea
        sigpic

        Comment


        • aha am inteles mielule. continuam cu cafeluta

          Comment


          • da da hai sebi la cafeluta de seara, ca doar nu ai alergii
            sigpic

            Comment


            • alex???..ce e in cafea de data asta..smantana de tata sau lapte de mamica???
              hai va puuup..o dimineata placuta..insorita dar friguroasa..azi am racait la geam.."placerea mea"...
              azi ce ziceti de un ceiuc??..cu painica prajita si cu miere...
              dar,,as prefera o toba cu ceapa rosie si un stamper de rachiu...

              o zii zuparba!!!
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • Atata timp cat nu am specificat cine,ce si cum chiar nu ma simt,asa ca Florinel_99 bafta la tignale!

                Comment


                • Inca o stire "buna" pe ziua de azi: S-a scumpit benzina Va uram drum bun , daca mai aveti cu ce.
                  sigpic
                  Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                  Comment


                  • multumesc miky pentru sms.
                    hai baietii la o cafeluta de seara, sunt rupt firar mama lor de legi cu cauciucuri de iarna
                    sigpic

                    Comment


                    • va invit la un ceai de vara si de seara cu rom si lamaie.desi nu mai este vara afara dar haideti sa ne amintim noi de vara.
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • mmmm..tre sa fie bun...sanatos si revigorant...multumim cuculet!!..frumos din partea ta..bun bun//
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • Ceai !!!eu primaaaaa! se poate un ceai cu lamaie,sau deja nu mai gasesc?
                          [SIGPIC]sigpic

                          Comment


                          • dar nu va inghesuiti ca este ceai ptr toata lumea si inca pe alese
                            Attached Files
                            Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                            Comment


                            • Multumim! foarte bun si aromat mai ales cand stam la un ceai ca intre fete.
                              [SIGPIC]sigpic

                              Comment


                              • Ma bucur ca va place..la mai multe asa cu fetele..maine trecem la cafea cu wiskey.O seara buna in compania cea mai buna va doresc si va las.Noapte buna.
                                Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google