Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vai da ce de ceaiuri pe aci....da foarte frumos

    vreau si eu un ceiut asa inainte de somnic
    Last edited by alex125; 18 October 2011, 23:22.

    Comment


    • hehe voi beti ceai ca tocmai am termenat cu nenea waderus cate o Silva bruna
      sigpic

      Comment


      • eee ..ce sa faci florinele mai merge si cate un ceai din cand in cand, dar silva ta nu a avut lamaie , ceaiul nostru a avut

        florinele si cum ai comandat berula? ospatar hai cu ma..
        Last edited by alex125; 18 October 2011, 23:43. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ioo...am baut un paharel de laptic..
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Originally posted by nairod View Post
            ioo...am baut un paharel de laptic..
            baietelul mami...of of

            Comment


            • nu, le-am luat din frigider din minimarket
              asa comanzi la nunti
              sigpic

              Comment


              • azi nu savureaza nimeni cafeluta??? desi e cam tarizu de o cafeluta haideti la o ciocolata calda de la mine ptr voi pe alese.O zi cat mai buna.
                Attached Files
                Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                Comment


                • multumim cucule pentru bunatatile oferite

                  Comment


                  • Ciocolata alba este foarte buna,eu zic sa mai incerce cineva,hai curaj!
                    [SIGPIC]sigpic

                    Comment


                    • si dupa cum am zis aseara haideti sa ne tinem si de cuvant si sa savuram o cafeluta cu whisky asa de seara si la o barfica
                      Attached Files
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • mega intanlire!!!..bah..nuca tare florinel!!..o tine pe al lui si gata..om traii si om vedea ce si cum va fii..pan atunci..sa contiue showul
                        si nu uitati!!!..make love!not war!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • da, eu nu beau cafeluta cu wisky, eu beau o berica cu Waderus si ne amuzam
                          sigpic

                          Comment


                          • daca se continua show-ul atunci las cafeaua prefer doar whisky si o punga de popcorn.
                            [SIGPIC]sigpic

                            Comment


                            • party ospatar......

                              Comment


                              • am adus si cafeluta cu whisky voi vreti acuma party,popcorn atunci eu mai vine cu o punga se seminte si cine vine cu DJ?
                                Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google