Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OOOOOOOAAAAAAAAAUUUUUUUUU.......Cavalerul nostru SSG traieste,sa traiasca mult si bine.....dar sa vedem si noi.........
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Buna dimineata domni si domnisoare!!! Cat de frig e afara asa ca hai sa lasam cafeluta deoparte si sa bem un ceiuc cald dupa preferinte.Va doresc o saptamana cat mai buna si multa bafta lui Mikyffr la operatie.
      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

      Comment



      • ziceti baijetii..ne bagam???
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • ....noi cat avem...

          Comment


          • eu pas.....!!!!!
            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

            Comment


            • mmmmmmm.......suna interesant....sa vedem Miercuri ce discutam ..
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Dragii mei am venit de la Bucuresti cu o mare dezamagire in sufletel,problema este ca ochisorii mei sunt extrem de sensibili si nu se merita sa dau bani gramada dupa care sa revin purtatoare de ochelari!
                Spre bucuria multora si spre dezamagirea mea,Mikyffr tot cu ochelari este

                Comment


                • >>>

                  Ne pare rau sa auzim asta dar ..... ce sa ii faci .... si eu am fost purtator de ochelari si stiu cum e dar gandestete ca si daca arunci o groaza de bani ca sa ajungi la acelasi lucru .... nici asta nu se merita. Mai bine cu un ochelar dar sa fii tu ok in pielea ta .... au si ochelari o parte de sharm la unele persoane.

                  Multa sanatate in continuare.
                  Nicos
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • stai fata linistita..cine tine la tine cu ochelari va tine si in continuare!! cui nu-i place de tine cu ochelari sa fie sanatos..printre noi tot bine venita esti!!!
                    hadi paaa
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • Dar miky ce conteaza daca ai sau nu ochelari sanatoasa sa fi cui nu ii convine e problema lui .Ai incercat ai vazut ca nu merge asta e,macar ai incercat si ai incercat ptr tine nu ptr alti.Si cine bea cafeluta cu mine ???
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • haideti la un ceai fierbinte ca-i mai bun acuma pe seara.
                        sigpic
                        nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                        Comment


                        • da sese..un ceiuc cald...da.. dupa ce ne incalzim..ar merge asa un vin fiert..ha???
                          hai o seara faina..somn usor!!
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • cred ca un laptic cu ceva urme de miere mai mult sau mai putin....sa fac bine la sanatate..ca o inceput sa dea rateuri .....mmmmm...merg sa vada daca am laptic...miere am sigur...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Buna dimi,gasca,azi un ceiuc cu lamaie si mie de la mine pentru cine doreste!
                              Multumesc pentru incurajari,sunteti minunati,o zii buna tuturor si cat mai multa caldura!!

                              Comment


                              • Asta seara un vin fiert de la sese pentru toti cavalerii
                                sigpic
                                nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google