Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna dimineata lumee buna!!!..asta ati dovedit ieri ca sunteti niste oameni minunati ...nu mai are rost sa mai zic nimic..ce e cel mai important este ce ne-a ramas ..si anume o multumire sufleteasca enorma ca am facut ceva pentru niste copii nu la fel de norocosi ca noi..
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • ..neatza uitativa aici si zice-ti e bine nui bine ,sterg , las....
      ...http://www.youtube.com/watch?v=WwlG7bCFmKY...

      ...http://www.youtube.com/watch?v=SlKvcQDA7SY..

      ...Logan Club Kronstadt..La centru de plasamant Floarea de Colt Fagaras...(parte a treia)..
      Last edited by Sparky; 7 November 2011, 16:03. Reason: link gresit

      Comment


      • buna treaba ce ne-am distrat si noi in rand cu ei doar ultima are sunet la mine,restul nu iar prima nici nu se vede

        Comment


        • sunt bune ambele...lasale asa...se mai intampla de multe ori sa fie si erori tehnice......good job..
          nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

          Comment


          • ...stiu ca a 2 nu are sunet deloc inca nu imi dau seama de ce dar a 2 e importanta pt final ca e singura cu emblema noastra...

            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
            Last edited by SseanN; 7 November 2011, 16:15. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • buna treaba Ssean, acum il rugam pe Sparky sa mute posturile la threadu deschis de el.
              sigpic

              Comment


              • Buna dimineata va spun eu asa din p0rima ora de munca si dau cafelutza si ceaiul pentru domnite!
                Le doresc la multi si fericiti ani cavalerilor Dorian ( MIHAITA), Gabriel , Mihai APV si domnitei MIshu!

                Comment


                • La multi ani!!! tuturor sarbatoritilor de azi : Gabibv, Dorian, Misu.p, Ssean, Mikyffr, Mihai APV, etc...
                  sigpic

                  Comment


                  • ....Buna dimineata....Eu le doresc un mare LA MULTI ANIIII !!!!!!! si multe bucuri tuturor cu numele de mihai/mihaela si gabriel/gabriela .....

                    ...............LA MULTI ANIIII !!!!............

                    Comment


                    • haapi barzdei bahh!!!!!!
                      multa sanatate si toot ce va doriti..o zii minunata!!!
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • La multi ani cei ce isi serbeaza azi ziua onomastica.Sa fiti fericiti,iubiti si cu multa sanatate
                        Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                        Comment


                        • >>>

                          Cu ocazia sarbatorii de "Sf. Mihail si Gavril" tin sa urez si eu un sincer la Multi ani tuturor ce poarta aceste nume. Sa fiti iubiti si sanatori.

                          Numa bine
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • Dragii mei cavaleri si domnite care purtati numele sfintilor,... va urez sa fiti iubiti,sa aveti sanatate multa ,si prieteni cati mai multi alaturi de voi.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • neataaa lume,miroase a iarna bine de tot,hai cu cafelutza si ceaiul ca nu se poate altfel!
                              va rog frumos pe toti sa va gandititi ce facem cu cheful si sa anuntam ca meritam si noi,discutati cu sparky azi la intalnire si anuntati-ma sa stiu ce vobresc!
                              hai va pusi pe toti si va doresc o zii calduroasa!!

                              Comment


                              • buna dimineata!!!!...bah!!..vine iarna..zapada si strangeti bine cablul la frana de mana..
                                hai cu cafelina...de la mine azi!!..

                                buna dimineata...cum ati dormit ??
                                pentru sparky buna ziua pentru ca ,cand se ca trezii el va fi cu siguranta zii iar unii dintre noi vom fii satui de munca..
                                o superba dimineata de toamna tarzie!!..va urez o zii buna..spor la bani!!!
                                hai cu cafelina!!!!1
                                Last edited by nairod; 10 November 2011, 09:22. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google