Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai Doriane dar vezi ca au si livari la domiciliu cei de la shaorma din Faga!
    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

    Comment


    • bah hai ca sunt mai bine azi dupa doua zile de raceala urata..asta in caz ca intereseaza pe careva..nu de alta..
      sa aveti un weekend fain..plin de somn si leneveala...
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • voua care va trecut mi-ati dat si mie,asta se intampla dak vorbesc cu bolnaviori ,nopai sa ne facem bine toti si la mai mare :* week-end fain si plin de aventuri placute!

        Comment


        • Sa inteleg ca tinem aproape din ce in ce mai aproape miky.. ce inseamna sa nu fim egoisti nici macar cu virusii..
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • neatza bahh!!!!..iar e frig...sper sa nu mai tina mult...o zii frumoasa la toata lumea!!!
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • neata baieti,sper sa ne vedem duminica
              vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

              Comment


              • Daca e frig trebuie sa ne incalzim ..deci sa ne vedem si sa ne frecam ..
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • neata baietii, o cafeluta si un ceai fierbinte de la mine pentru toata lumea

                  Dorian ai luat aminte aseara cum sa ne imbracam la regionala? Eu mi-am luat notite
                  sigpic

                  Comment


                  • buna dimineata!!!...iar zapada..NU MAI POT!!..o urasc..sa aveti o zii frumoasa si plina de realizari!!..haidati la o cafeluta sau o cioco calda..
                    o zii faina
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • mda
                      din nou zapada e mirfic..e iarna iar noua ne place...si de ce nu o ciocolata calda dupa 2 tone de zapada data...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • cu placutul zapezii...sa vorbesti in numele tau..mie nu imi place..vreu sa fie uscat...soare..frumos..
                        azi am inceput cu o repriza de dat zapada cu lopata..
                        hai cu primavara!!!!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • deci ai facur inviorarea de dimineata...dezapezire..matinala..= o zi buna = sanatate...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • buna dimineata!!!!...hai ca se simte putin miros de primavara..incet incet scapam de nesuferita asta de iarna si de zapada..
                            o zii frumoasa sa aveti!!!...
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • da da ..se simte bine..si se mai simte si schimbarea infatisarii masinilor...)

                              Doriane ..ca sa vezi ce inseamna sa lasi masina pe mana prietenilor...foarte frumos..facut cu gust si idei bune..felicitari....
                              Last edited by sebi8ta; 22 February 2012, 23:41. Reason: Automerged Doublepost
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • neata gasca vesela,azi cafelutza de la miky pentru voi toti,abea asteptam sa ne vedem ca nu mai stim nici ce culori aveti :P va pup o zii superba

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google