Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neatza bahhhhh, hai faceti ochisori ca vine cafeluta si vinisoru
    sigpic

    Comment


    • Craciun Fericit!sanatate si implinirea dorintelor!
      [SIGPIC]sigpic

      Comment


      • ...Craciun Fericit Tuturor !!! ...

        Comment


        • Buna dimineata...Craciun Magic la toti si sa fim sanatosi si mai buni....

          Buna dimineata..hai la cafea...si la 12 sa plecam la Sibiu...la ciorbita de burta..si in vizita la prietenii nostrii sibieni..
          Last edited by sebi8ta; 26 December 2011, 09:50. Reason: Automerged Doublepost
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Neata gasca trezirea ca e tarziu,hai cafelutza de la mine azi pentru toti dragalasii :*

            Comment


            • Buna Dimi""" cafeluta si sporuri la munci ..cine munceste..cine nu bafta lui...
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • neata buna si la multi ani!!... buei eu inteleg ca v-ati distrat si ati mancat si baut mult dar m-ai da-ti un semn ceva sau inca nu v-ati trezit din betie

                Comment


                • Buna dimi...noi ne-am trezit,dar tu ai gasit pasarica .....
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • LA MULTI ANI!Un an bun pentru toata lumea,nu a gasit pasarica,inca o mai cauta.
                    [SIGPIC]sigpic

                    Comment


                    • mama ei de pasarica, o fii ajuns la intersectie si a cazut in prapastie prietenii stiu de ce
                      sigpic

                      Comment


                      • ).....saracu...si cata prapastia...
                        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                        Comment


                        • daca nu am avut indicatoare ce sa-i fac

                          Comment


                          • Neata si La multi ani gasca,sa traim cu totii sa avem cat mai multe realizari! Prima zii de munca,dupa atata chefuiala,cu mult somn de recuperat!
                            Va doresc o zii superba si azi cafelutza cea mai buna pentru toata lumea!

                            Comment


                            • buna dimi....cafea si droguri.....sa ne trezim la realitate..ca na...muncim intr-un an nou..La Multi Ani..si sa fiti Iubiti...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • nu pot altceva decat sa va doresc la multi ani si spor la treaba..io incep deabia pe 9..asa ca...eu inca sunt in concediu...
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google