Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fericiti cei cu ..concediu...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Originally posted by sebi8ta View Post
      fericiti cei cu ..concediu...

      si la tine sebi e concediu tot anul, la cat lucrezi si cum lucrezi e super ok

      Comment


      • ce liniste pe aici....
        [SIGPIC]sigpic

        Comment


        • Buna dimineata,este inadmisibil sa simt miros de somnorici,inca nu v-ati trezit? Sarbatoriile astea v-au pus la pat complet,trezirea gasca,eu m-am saturat sa dorm diminetiile pe la munca !!
          Azi cafelutza de la Miky pentru toata lumea,si ii doresc cu Stresulica un concediu superb,eu i-am scris pe lista ce vreau hi hi hi

          Comment


          • buna dimineata...chiar asa sa ma lasati singur sa bolesc langa o cafea de dimineata...hai va astept ..sa ne bem cafeluta impreuna..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • buna dimi, hai baieti si fete iesiti sa dati zapada dupaia intrati la caldurica si serviti un vinisor fiert
              LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor de azi
              sigpic

              Comment


              • neata buna ... haideti la o cafeluta sau un vinulut fiert...cine mai doreste, cine mai pofteste?

                o zii buna sa aveti fara evenimente neplacute

                Comment


                • Buna dimineata...unii muncesc..altii in concediu..altii bolnavi...deci o zii cat mai buna..si o cafea tare si dulce....
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • buna dimineata !!!...iar am pierdut azi 10 min din viata dand zapada de pe masina..off..am ajuns la birou si m-am incalzit cu o cioco calda..asta va doresc si voua..o zii minunata too all...ciusii paaa
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • Buna dimineata ...cavaleri harnici...la zapada...cine are ..cine nu ....la munca...si cafele..
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • 'Neata!! Azi dau eu o cafea la toata lumea.

                        Comment


                        • o ....domnu waderus...ce onoare..primim cafea ,suc , orice ,,,inseamna ca sunteti acasa..nu munciti...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Duminica 15.01.2012 la ora 14:00 ne intalnim la Hornbach ptr. plecare spre Pensiunea Georgescu,(situata la iesire din Rasnov spre paraul rece vis-a-vis de pensiunea Tudor)..
                            Am vorbit si la Soricelul nu se poate ca este full...si am rezolvat la Georgescu ...avem conditii bune si ne lasa sa facem ce vrem noi ,avem si muzica si masa de biliard si mai multe ..etc...vineri seara la ora 20:00 stabilim o mica conferinta pe mess sau skype ptr. a pune la punct detaliile a ceea ce facem ,cum facem ,cine ce cumpara ,de cati bani ne cautam prin buzunare etc.etc....asta inseamna ca maine seara la ora 20:00 va rog pe toti sa fiti ptr. juma de ora la calculatoare ca sa putem purta o discutie.Va multumesc.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • eu sunt la munca pana sambata dimineata , nu pot fii alaturi de voi la conferinta dar va rog sa ma anunta-ti si pe mine despre ce s-a stabilit, ce trebuie cumparat, etc. sanatate la toata lumea

                              Comment


                              • se poate sefu..ptr. clasa muncitoare ..orice...
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google