Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mai am nervi necesari de a ma certa cu vremea!!..gata..am clacat!!..azi eram teleghidat cand dadeam zapada de pe otomobil...
    haideti sa aveti o zii faina!!!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • >>>

      Nairod .... pot sa iti aduc miercuri la intalnire rotile?
      Stiu ca trebuia sa ti le dau acuma duminica da .... na .... (cu scuzele de rigoare pentru intarziere)

      Hai la cafea lumeee sa mai topim zapada
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • da maestre!!..rezolvam miercuri
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • hai ma doriane ca a fost fain la zapada..am inghetat si eu azi ..dar na o veni si caldura ...sa vedem si noi culoarea masinii asa cum ..pe mine ma enerveaza nu zapada ci mizeriacare se pune pe masina..bani aruncati degeaba...mama masi de vreme...
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Originally posted by nairod View Post
            nu mai am nervi necesari de a ma certa cu vremea!!..gata..am clacat!!..azi eram teleghidat cand dadeam zapada de pe otomobil...
            haideti sa aveti o zii faina!!!!
            cineva are nervi tichi din cauza zapezii

            Comment


            • ce fac colegii de club? se pregatesc de marea regionala?

              Comment


              • Da da da..si inca cum...muncim pe rupte...unii in pat unii pe jos..altii pe unde apuca..

                dupa cum vezi muncim .....
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • asa sebi, baga tata
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • anul asta particip pentru prima data la o intalnire regionala Logan Club. sper ca totul sa iasa asa cum trebuie

                    Comment


                    • Dupa cat muncesc la ea ..atat trebuie sa nu iasa....o sa fie superdistractie...ai sa vezi....tinem aproape..si ne mobilizam cum trebuie...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Iti dai seama ca daca nu iese bine numa tu esti de vina

                        Numa bine si hai sa fie distractie.
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • Neata la toata lumea,sa fie o cafelutza buna si pentru voi,AMR 2 zile ,deci pregateala si la distractie cu noi,va tzuk de nu va vedeti,o zii frumoasa va doresc!

                          Comment


                          • hai baietii ca si anul trecut tot asa nepregatiti eram! si a iesit o distractie pe cinste!
                            si anul asta va fi la fel! ne vedem sambata dimineata!
                            vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                            Comment


                            • Originally posted by mikyffr View Post
                              Neata la toata lumea,sa fie o cafelutza buna si pentru voi,AMR 2 zile ,deci pregateala si la distractie cu noi,va tzuk de nu va vedeti,o zii frumoasa va doresc!
                              ce tare

                              Comment


                              • de ce razi axi,am zis cv gresit?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google