Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>>

    Trist dar adevarat. Pacat. nu sa schimbat nimic din marea ciorba de la Krosntadt. Aceasi balacareala de 2 bani. Rusine .... la ora 7 jumate uni dorm si ii dor in 14 de intalniri sau de club. pacat.
    Eu incepand de azi am incheiat orice discutie cu oricine din acest club "neserios". Si de data asta chiar vorbesc serios ... desi pana acum a fost loc de razgandire.

    @sebi8ta ... e rusinos ca cineva sa te ajute si tu sa iti bati joc. Ar fi trebuit sa te pun sa imi platesti farurile acuma.

    Pacat. Pacat. Pacat. Rusine Rusine Rusine.
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • perfect adevarat Nicos!!!..eu am tras de mai multe ori semnale ca ne ducem in cap..daca ne multumim sa dam mesaje si atat!! nu imi mai bat capul cu nimic,
      datorita aceste lipse totale de interes vreu sa propun 1 bucata intanlire la 2 saptamani, duminica!! in rest poate cate un fulger..aici sunt "optimst"..
      va rog sa va dati cu parerea la acesta propunere!!
      in alta ordine de idei..si ssg si nicos nu ati mai venit demult pe la intanliri..acuma..ati trecut si voi dupa 2 luni si nu era nimeni.. sa-mi fie pardon!!!!
      hai!!..reflectati la propunere eu zic ca e ok la ce interes "major" este acum la LCK!!
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • domnu axy propun mai multa implicare din partea ta, adica daca propui intalnirea sa fii si prezent.
        acum nah lipsa asta de la intalniri e ceva obisnuit pe timpul verii, eu propun sa ne vedem doar miercurea in fiecare saptamana, pentru ca duminica fiecare isi face timp de familie.
        sigpic

        Comment


        • florinel de cand sunt organizator am lipsit la 5 intalniri ... 3 anuntate si 2 neanuntate. In rest am venit si de la munca pe jos plin de var in cap doar ca sa fiu alaturi de voi. Ce sa faci, daca pe timpul veri majoritatea membrilor duminica merg in alta parte. Miercuri dodo ai vazut cati membri am fost. Duminica mai greu cu intalnirile.Legat de propunerea ta dodo nu mi se pare o idee buna. Hai sa lasam asa in continuare cum este. Cat timp a trimis sebi mesaje si scria in ele "Care nu vine la intalnire este rugat sa anunte" cine facea acest lucru? Nici dracu... si acum nu anunta nimeni in concluzie deasta se intampla sa mearga cineva si sa nu gaseasca pe nimeni. Miercurea este cu totul altfel.

          Nicos dupa ce sa terminat regionala mai exact dupa prima sau a 2 intalnire ai disparut complet. Multa lume a incercat sa dea de tine. La telefon nu ai raspuns in nenumarate randuri , pe facebook postai prin alte parti erai online , de multe ori am incercat sa vorbesc cu tine si nu ma bagai in seama, si vii acuma dupa 3 luni in care te-ai dat ranit sa zici ca nu s-a schimbat nimic...in locul tau eu as tacea. Nu am nimic cu tine dar noroc cu farurile care le-ai dat lui sebi de ti-ai mai adus si tu aminte ca exista acest club. Si problemele care le ai tu cu sebi legat de faruri rezolvale te rog fata in fata sau pe mess nu pe forum.

          Comment


          • >>>

            Stimabile domn ORGANIZATOR ... e la alegerea ta daca stergi posturile mele sau nu dar tin sa iti aduc aminte de o chestie .... desi ma intalneam din placere cu voi eu nu mai sunt membru LCK dinaintea regionalei .... si am fost chemat de o anumita persoana sa va ajut la regionala. Doi la mana eu avand firma nu am timp sa mai vin la nici o intalnire. trei la mana ma acuzi ca nu am raspuns la telefon .... dar eu de vineri te sun intruna si nu raspunzi pe nici un numar.
            Chestiile scrise mai sus nu se refereau la tine Axy ci la alte persoane ... pe care la un moment dat le-am ajutat si care acuma ma F**.

            Tie ti se pare normal ca eu sa vin la tine sa te rog sa ma ajuti cu niste chestii si sa uit sa ti le dau inapoi ca ulterior sa iti zic ca ti leam stricat si sa nu iti dau nici banii pe bunu stricat sa sa nu mi le inapoiezi? Plus ca mai si dormi duminica la ora intalnirii. Eu am venit la aceasta intalnire dupa ce in prealabil am vorbit cu respectiva persoana sa isi miste fundu si sa imi aduca bunurile inapoi. nu am venit pentru ca imi era drag clubu.

            Cat despre tine Axy ... multa bafta in functia de organizator si sper ca macar tu sa aduci ceva nou in club ... ceva ce nici cei dinaintea mea si nici eu nu am putut aduce si nici cei de dupa mine (Linistea, Bunul simt, Prietenia, Placerea de a fi membru club Logan). Succese maxime stimabile .... eu mi-am incheiat socotelile aici si ma poti si bana sau ce vrei tu ... e la alegerea ta daca acest post dispare sau nu.
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • Nicosnu am nimic cu tine si nu ma intereseaza ce ai tu de impartit cu sebi doar ti-am zis sa rezolvi lucrurile fata in fata nu pe forum.Nu sterg posturi , nu moderez, nu banez eu nu am acest drept...sebi modereaza pe kronstadt.

              Oricine este ocupat cu anumite lucruri dar 5 minute isi gaseste in 3 luni sa vorbeasca la telefon.

              Eu zic sa terminam cu aceste discuti pe forum. Avem ceva cu cineva fata in fata, telefon, mess
              Last edited by alex125; 2 July 2012, 15:44.

              Comment


              • v-ati trezit? v-ati baut cafeluta?o zii buna si spor la treaba

                Comment


                • ba da mai opriti-va ma, nu mai postati atata ca blocati forumul....ce naiba ma iara ati decedat toti , nu mai zice nimeni nimic

                  Comment


                  • la multi ani Sebastian Plava!!!..alias "Saracie"...
                    sa fii sanatos bah!!!
                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    ai grija de tine bah sa fii sanatos!!!
                    Last edited by nairod; 16 July 2012, 10:08.
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • La multi ani sebi
                      sigpic

                      Comment


                      • La multi ani Sebita!!! sanatate, fericire si tot ce iti doresti.

                        Comment


                        • care stiti cum sta treaba cu permiu suspendat fara amenda ? nu mia dat decat o dovada

                          Comment


                          • ce ai facut??? da detalii
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • La multi ani Sebi8ta

                              Comment


                              • La Multi Ani Seby !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google