Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ce faci domnu sebi, iara ti-ai luat vacanta?

    Comment


    • Da sefu...sunt pe acasa..la odihna..
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • bravo domnule....eu zic sa mergi la amara, la felix, la tusnad, herculane sa te odihnesti mai bine


        neata buna domnilor...o zi buna sa aveti fara evenimente neplacute

        Comment


        • Si ieri mia venit o scrisoare de la un bun prieten procuror precum k ma amendat cu suma de 1000 de ron + cheltuieli de judecata....acum revin cu o alta intrebare....tre sa dau testararea obligatoriu? sau nu? k eu nu sunt in tara momentan

          Comment


          • cyuri-Ai vrea sa fi un plic mai explicit ?..ca sa ne dam si noi seama cam ce ai dori sa ne comunici...ca sa stim si ce sfat iti dam...
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • deci am fost prins in data de 13.07.2012 baut la volan( 0,62 in fiola )...probe biologice( 1.10 si 0.95), declaratii la politie la parchet si cum se procedeaza pe data de 03.10.2012 mia venit o foaie precum ca nu mia anulat permisu si am primit o amenda administrativa si permisu suspendat pe 3 luni...acum ca sa imi recuperez permisu trebuie sa dau testarea aia 13 din 15 obligatoriu sau nu?

              Comment


              • din cate stiu nu dai testare..astepti 3 luni si iti iei permisu ..stiu ca testare se da doar daca vrei mai repede de 3 luni carnetul inapoi. Dar cel mai bine da o fuga la politie si intreaba ..ca sa fi sigur....si asta sa-ti fie invatatura de minte...SA NU TE URCI BAUT LA VOLAN...indiferent cat ai baut....
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • am luat legatura cu instructoru! si nu mai trebe sa dau testare....se mai intampla si dastea sebytza daca nu acum cand?)

                  Comment


                  • Paparazzi :d
                    Sper sa nu se supere Liviu
                    Attached Files
                    Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                    My ride

                    Comment


                    • A scos strampii la plimbare domnu stres..deci traieste...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • neata buna ....o zi placuta va doresc fara evenimente neplacute

                        Comment


                        • stie careva cum poate sami scoata alta persoana permisu! ca din cate am inteles nu merge nici cu procura asa mia zis cineva.....eu personal nam cum sa ajung...procura notariala buletinu in original sau etc....

                          Comment


                          • trebuie sa mergi tu personal.

                            Comment


                            • Tocmai acum mia zis un prieten ca a fost si la intrebat pe ala de la eliberari permise..... Ms oricum alex

                              Comment


                              • salut ...bah!!..au trecut 10 zile de la ultima postare pe aici.....
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google