Propuneri In LoganClub Mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau ce ati ales voi
    Attached Files

    Comment


    • Originally posted by Inary View Post
      Uite marius de ce nu poate ramane culoarea aia...
      ori eu nu mai vad bine ori monitorul e defect..eu vad o diferenta majora intre cele doua nuante de albastru...
      sigpic

      Comment


      • marius....am ales sa zic varianta cu "ai monitorul defect"....
        AG 65 V M C

        Comment


        • chiar nu se observa nicio diferenta???fii serios...si te rog termina cu misto-urile ca deocamdata nu ne tragem de sireturi amandoi
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • ne hotaram si noi anu asta ce culoare facem???

            Comment


            • atoll blue ala au cei din bucuresti parca...
              dupa mine tot verdele ala ar fi cea mai buna alegere...hai sa facem un poll gri vs crem vs verde vs albastru, sau alte culori...
              Ok, numele meu e Laur...

              Comment


              • laur ce zici de asta?
                Attached Files

                Comment


                • cica facem dar veniti si voi cu idei modele de culori nu doar vorbe ca nu e bine culoarea aia ca au aia culoare aia bla bla bla

                  Comment


                  • mariuse, culoarea Royal blue e albastrul ala inchis de la folosit TMY si o au si cei din kronstadt si laur a citat postul lu sebi8ta in care ne spune'a ca sa ne orientam spre alta culoare in caz ca nu vrem sa avem ca ei(royal blue)...Nu stiu ce legatura tricoul de la postat tmy cu tricoul ala de l'am folosit eu ca monstra(culoare "sky")...
                    Cei de la bucuresti au culoarea "Sky".

                    Ps:nu ma lua pe mn cu expresii de genu ca nu ne tragem de sireturi, pt ca nu ma intimidezi, daca te interesa asa tare sa facem tricouri precum spui te zbateai putin mai mult...
                    AG 65 V M C

                    Comment


                    • asta e ok dupa mine...
                      tot cu un sondaj vedem cel mai bine care culoare e cea mai preferata
                      Attached Files
                      Ok, numele meu e Laur...

                      Comment


                      • madule dc va ceratati doar am propus orice parere e bine venita

                        Comment


                        • Nu ma cert...doar i'am explicat
                          AG 65 V M C

                          Comment


                          • Originally posted by MaDu View Post
                            mariuse, culoarea Royal blue e albastrul ala inchis de la folosit TMY si o au si cei din kronstadt si laur a citat postul lu sebi8ta in care ne spune'a ca sa ne orientam spre alta culoare in caz ca nu vrem sa avem ca ei(royal blue)...Nu stiu ce legatura tricoul de la postat tmy cu tricoul ala de l'am folosit eu ca monstra(culoare "sky")...
                            Cei de la bucuresti au culoarea "Sky".

                            Ps:nu ma lua pe mn cu expresii de genu ca nu ne tragem de sireturi, pt ca nu ma intimidezi, daca te interesa asa tare sa facem tricouri precum spui te zbateai putin mai mult...
                            Poate ca e nuanta precizata de sebi,DAR nu ma lua tu pe mine ca am monitoru defect sau ca nu vad bine-1-unuL la mana si 2-nu ti-am zis pentru a atrage atentia ci ca sa iti readuc aminte ca nu gust orice gluma venita din partea unora..
                            P.S:
                            Last edited by marius-MSY; 25 January 2012, 22:13.
                            sigpic

                            Comment


                            • Asa cum zicea Inary mai sus de ce nu faceti voi un poll cu nuantele de culoare propuse si se va vota frumos !?

                              Comment


                              • vb duminca la intalnire ca aici suntem prea putini sa ne dam cu parerea....si gata cu reprosurile...:P (ps: madu si msy nu puteti discuta si voi ca doi adulti )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google