Propuneri In LoganClub Mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricoul verde inchis ar fi frumos si sapca aceea

    Comment


    • Multumim pentru tricouri si culorile propuse de Madu, mie unul imi place culoarea si modelul acesta, voi ce ziceti ...e mai unicat pentru LCM
      Attached Files
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • si mie imi place ce ales de katalin acu mai ramane sa il tunam cu sigla logan club mioveni si alte scrisuri care ce mai doreste si mai pofteste

        Comment


        • Si eu sunt de acord cu tricoul ...arata chiar ok si o sa iasa si siglele in evidenta ...
          AG 64 P U F

          Comment


          • e frumos asta dar parca e frumos si ala gri ca merge si cu sapca..
            sigpic

            Comment


            • Mie mi se par anoste culorile astea(cremul ala si gri-ul)...parca mai bine ar merge verdele ala sau un albastru inchis.
              Ok, numele meu e Laur...

              Comment


              • Si eu sunt de acord cu Inary fara suparare

                Comment


                • sunt de acord cu ambele pareri sepci nu facem????
                  ride or die

                  Comment


                  • Facem si sepci

                    Comment


                    • Alte culori la sepci...
                      @radionightg: nu te supara pe mine, dar am ramas uimit de postul tau de mai sus "facem si sepci". Eu unu nu te cunosc si presupun ca nici ceilalti colegi ai mei...
                      Attached Files
                      AG 65 V M C

                      Comment


                      • De acord cu modelul si culoarea aleasa de KTL. Daca facem tricoul gri nu avem aceeasi culoare si pentru sapca. Cremul acesta cred ca ar fi ok... Stema o sa fie neagra......dar culoarea scrisului de pe tricou? Care o sa fie? O alta dilema Vot pentru "Crem" (Culoarea tricoului si a sepcii)
                        Last edited by Marian Ionut; 17 January 2012, 08:44.
                        My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                        Comment


                        • Boby exista si sapca gri...mai sunt poze si pe pagina anterioara.
                          Trebuie sa ne orientam la 3 culori(una primara si 2 secundare) in caz ca nu gasim una trebuie sa gasim din celelalte 2...
                          AG 65 V M C

                          Comment


                          • Originally posted by MaDu View Post
                            Alte culori la sepci...
                            @radionightg: nu te supara pe mine, dar am ramas uimit de postul tau de mai sus "facem si sepci". Eu unu nu te cunosc si presupun ca nici ceilalti colegi ai mei...
                            Nu ma supar...ma cunosc cu cativa dintre ei nu cu toti

                            Comment


                            • Observ ca nu mai intereseaza pe nimeni...
                              AG 65 V M C

                              Comment


                              • Ai dreptate Madule. Ar trebui sa ne hotaram si noi mai repede... Poate mergem la Brasov in martie la regionala... Sa aratam si noi ca un club, ''o echipa'' ... Haideti sa facem un 'clasament' cu voturile pentru culoarea alesa de fiecare, si sa ne hotaram pana duminica viitoare.
                                Last edited by Marian Ionut; 20 January 2012, 05:46.
                                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google