Locuri de parcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Peste tot este aceasi problema, trebuie sa parchezi pe unde poti, daca ai noroc si te ajuta fizicul nu-ti bate nimeni la usa...asta este Romania...

    Comment


    • #17
      ParuLuScorilo: eu am facut atunci cu alegerile practica in bucuresti si am avut o data o reclamatie de la un locatar, si au venit cei de la comunitara, au chemat alt echipaj au facut poze si mai departe nu stiu ce s-a intamplat ca nu am mai ramas acolo. eu vorbesc aici de sectorul 1. am fost si eu la primarie sa cumpar locul si cica in mioveni nu se pot cumpara locuri...dar o sa ma duc sa vorbesc personal cu primarul sa ii zic problemele mele
      zoom-zoom

      Comment


      • #18
        cand te duci sa imi zici si mie ca merg si eu,dar ar fii bine sa fim cat mai multi,pt ca daca suntem mai multi vede altfel situatia decat daca am fii noi 2
        sigpic

        Comment


        • #19
          mai ales ca ne vede si pustani...o sa ma duc prin februarie cand o sa am practica...
          zoom-zoom

          Comment


          • #20
            pfff e greu ... totusi traim in romania...

            Comment


            • #21
              ..si ne ocupa tot timpul
              sigpic

              Comment


              • #22
                eu mereu imi gasesc masina blocata

                Comment


                • #23
                  Da si tu un telefon la politia comunitara si respectivu' isi va lua amenda.Nu are voie sa te blocheze. Mi se pare ca amenda este de vre-o 9mil.
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/vand_d....html?p=782991

                  Comment


                  • #24
                    eu nu am probleme cu parcarea
                    STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google